עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

סוגי משרות בארה"ב

הצעות עבודה בארה
המגוון של המקצועות בהם ניתן למצוא עבודה בארה"ב הוא גדול מאוד אך מרבית הצעירים שטסים על מנת לעבוד הינם משוחררים טריים או כאלה שאין להם ניסיון רב בעבודות קודמות או מקצוע ממשי. בשל עובדה זו, משרות עבודה בארה"ב המיועדות לצעירים ישראלים מתרכזות סביב כמה תחומים מרכזיים עבורם לא צריך ניסיון מקדים, תעודה או תואר, אלא רק רצון טוב ומוטיבציה להצלחה!

עבור כל אלה שמחפשים עבודה אבל לא בטוחים במה ניתן לעבוד בארצות הברית, ריכזנו כאן את מגוון סוגי המשרות הפופולאריות והנפוצות ביותר בקרב עובדים ישראלים המגיעים לעבוד.

משרות עבודה במכירות בארה"ב

לפניכם מגוון משרות פופולאריות של עבודות בתחומי המכירות בארצות הברית:

 • עבודה בעגלות בארה"ב – עבודה בעגלות הינה אחד מסוגי העבודות הפופולריים ביותר בתחומי המכירות בארה"ב. עגלות הן דוכני מכירה הממוקמות בקניונים ומרכזי קניות בערים שונות בארה"ב.העבודה היא מכירתית כאשר נדרש מצוות העובדים למכור מוצרים שונים ולפנות לעוברי אורח על מנת לעודדם לקנות. גם אם מעולם לא עבדתם בעבר בתור אנשי מכירות, אל לכם לחשוש מכיוון שרווב המעסיקים בארה"ב מספקים ליווי והדרכה לעובדיםחדשים, במהלכם מועברים לעובד החדש שיטות מכירה ובעצם את כל המידע הדרוש לו על מנת להצליח למכור.
 • עבודה בציורי שמן בארה"ב – מכירה מדלת לדלת של ציורי שמן. ציורי שמן או תמונות שמן הם ציורים אמנותיים הנמכרים בשיטת מכירה שונה מזו של העגלות בה אמורים העובדים לעבור מבית לבית ולהציע את התמונות למכירה. עבודה זו נחשבת נוחה יחסית מכיוון שמדובר בפחות שעות עבודה יומיות אך יש לקחת בחשבון כי מדובר בעבודה בחוץ, לעומת העגלות הממוקמות במקום אחד מסודר.
 • חנויות – מכירה בחנויות בארצות הברית שמלווה בשכר בסיסי וכמובן גם בעמלות על המכירה שמגדילות את השכר.
 • נדל"ן – התעסקות עם נדל”ן בארה”ב בכלל ובניו יורק בפרט עשויה להבטיח אדרנלין גבוה, קשרים חדשים וכסף טוב.
 • שיווק והפצה – שיווק והפצת מוצרים איכותיים כמו מוצרי קוסמטיקה, ביטוחים, פטנטים ועוד. מכירה מדלת לדלת או בין חברות עסקיות. הרווח הגדול הוא בעמלות על כל מכירה.

משרות עבודה בארה"ב לא במכירות

חברה צעירים רבים אחרי הצבא, סטודנטים במהלך התואר וגם כאלו שכבר סיימו את הלימודים, מחפשים עבודה בארצות הברית. אחת הבעיות היא שלמשמע המילה "מכירות", רבים נרתעים ומוותרים. נכון מכירות בהחלט לא מתאימות לכל אחד. עם זאת ישנן אפשרויות רבות של עבודה שכלל לא נוגעות למכירה ואינן מצריכות כישורי מכירות.

עבודה בארה"ב לא בעגלות

עבור כל הביישנים, המופנמים וכל אלו שלא חובבים את תחום השיווק אך רוצים לעבוד ארה"ב, להלן רשימת הצעות עבודה בארה"ב לא בעגלות ולמעשה משרות שאינן בתחום המכירות והשיווק כלל.

 • עבודה בהובלות בארה"ב – חושבים שיש לכם סיבולת וכח פיסי? עבודה בהובלות יכולה להיות מתגמלת במיוחד עבורכם. ישראלים רבים עובדים בשירותי הובלות בארה"ב ומרוויחים שכר לא רע בכלל. בארצות הברית קיימות כיום חברות הובלה רבות שעוסקות פשוטו כמשמעו בהובלות – העברת תכולת בתים פרטיים, משרדים, ריהוט ספציפי ועוד. מדובר בעבודה שהיא פיזית ואינטנסיבית אך השכר הוא בדרך כלל גבוה מאוד וישנם טיפים למובילים שמשדרגים את השכר עוד יותר.
 • ניקוי שטיחים – מדובר בעבודה שדורשת התמקצעות מעט ארוכה יותר מאשר בשאר העבודות. מדובר כאן בשילוב של שני אלמנטים – ניקוי פיזי ומכירה של מוצרים נלווים. בנוסף לניקוי השטיחים תוכלו להגדיל את הרווח שלכם על ידי מכירה של מוצרים נלווים לשמירה על איכות השטיח.
 • אופר בארה"ב – אופר היא מטפלת של משפחות, תפקידה משתנה ממשפחה למשפחה והוא תלוי באופן בו תגדירו אותו אתם בחוזה שלכם עם המשפחה. משפחות יהודיות רבות בארצות הברית מחפשות לשכור אופר ישראלית על מנת שזו תוכל גם לסייע בהקניית השפה העברית לילדיהם. השכר בדרך כלל גבוה והמגורים עם המשפחה חוסכים את ההוצאות על המחייה מה שלמעשה מגדיל את ההכנסות שלכם ומאפשר לחסוך יותר.
 • מנעולנות – כאן למעשה מדובר בשירות הניתן לאנשים שננעלים מחוץ לבית, מחוץ לרכב, מחוץ למשרד, בתים שפרצו אליהם ועוד. שוב מדובר בשילוב של עבודה טכנית של תיקון המנעול יחד עם מכירה פשוטה של מנעול חדש כאשר ישנם מנעולים זולים יותר ומנעולים יקרים יותר. כמעט ולא תצטרכו להתאמץ עבור המכירה כיוון שהלקוח הוא שפונה אליכם ולא אתם אליו.
 • עבודה בהדרכה בארה"ב – ישראלים רבים עובדים בהדרכה של ילדים ונוער בכל רחבי ארה"ב בעיקר בחופשות הקיץ. עבודות הדרכה למיניהן תוכלו למצוא הן דרך הסוכנות היהודית והן דרך חברות חיצוניות שמספקות שירותים כמו חברות תיירות למיניהן או חברות פרטיות של מחנות קיץ לילדים וכדומה. מדובר בעבודה שמתאימה למי שאוהב לעבוד עם ילדים ובני נוער, מי שאוהב להדריך ויש לו יכולות ואסרטיביות לעמוד מול קהל ולדבר בלי להתבייש.
 • עבודה באבטחה בארה"ב – משרה המיועדת בדרך כלל ליוצאי יחידות קרביות בצה"ל או כאלו שעברו הכשרת אבטחה במסגרת אזרחית. עבודות אבטחה של מפעלים, חנויות, מתקנים שונים, אישים, אבטחת ספינות נופש וכרוזים ברחבי ארצות הברית וכמובן עבודות אבטחה במסגרת חברות התעופה הישראליות. ישנה דרישה למאבטחים כמעט בכל מקום החל מספינות נופש וכלה בבתי ספר ומקומות ממשלתיים.
 • ניקוי תעלות מיזוג אוויר – נשמע מופרך אך בהחלט מדובר בכסף לא רע. בדרך כלל מדובר בהגעה לבתים של לקוחות או לחברות משרדיות שהחברה עובדת איתן. העבודה מלווה בטלפון מטעם החברה וכמובן רכב צמוד.
 • שיפוצים – עבודה בשיפוצים או אינסטלציה מצריכה ידע בסיסי וידיים טובות לעבודה. הכסף הוא בדרך כלל גבוה והעבודות הן מזדמנות בהתאם ללקוחות שהחברה עובדת איתם.
 • מלצרות – כל מי שאי פעם מלצר יודע שהכסף האמתי הוא במלצרות ובמיוחד בטיפים שמגדילים את המשכורת. כאן חשוב לזכור – הטיפים הם בדולרים!
 • עבודה בהייטק בארה"ב – מדובר באחד המקצועות עם פוטנציאל ההכנסה הגבוה ביותר. מבחינה כלכלית, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בעבודה בארצות הברית, אתם צפויים לקבל משכורת גבוהה, ומשרות הייטק בארה"ב לבעלי ניסיון וידע בתחום נדרש ניתן למצוא בשפע.

עבודות בארה"ב ניתן למצוא בכל מיני מקצועות ותחומים וכן להרוויח מגוון של משכורות בהתאם לתחום וללוקיישן. חשוב לברר את כל הפרטים אודות המשרה המוצעת כבר בארץ ולשאול את המעסיק או נציגיו את כל השאלות אודות תנאי ההעסקה, המגורים, אופי העבודה, השכר ועוד. כדאי להגיע כמה שיותר מוכנים ולתאם ציפיות בטרם ההגעה לארה"ב על מנת למקסם את ההצלחה במהלך שהותכם באחת ממדינותיה הנפלאות של ארצות הברית.

5.0 01

עבודה בעגלות היא העבודה הנפוצה ביותר בקרב הישראלים (בעיקר הצעירים) אשר נוסעים לאחת ממדינות ארה"ב במטרה להרוויח כסף לאחר שירותם הצבאי. מדי שנה ישנה עלייה בכמות הצעירים שנוסעים…

4.0 05

חברת התעופה הגדולה בישראל – אל על, מציעה מגוון הזדמנויות עבודה בארה"ב כחלק משירותיה ללקוחות הישראלים שנוסעים למטרות עסקיות ומטרות תיירות. קיימים מגוון סוגים של תפקידים בשירותי החברה…

עבודת הדרכה במחנות לימוד אנגלית דוגמת הסאמר סקול מתמקדת בעיקר בלימוד השפה האנגלית ובהנעמת יתר הזמן בפעילויות חברתיות וממש לא בקשר לא"י.
4.0 02

משרת עבודה בהדרכה בארה"ב במחנות קיץ (סאמר קאמפ) של יהודים או ישראלים לשעבר מטרתה לשמר את הקשר של אותם ילדי משפחות יהודיות וישראליות לשעבר עם ארץ ישראל, המסורת…

ספינות נופש המפליגות לטיולים בין מדינות הן אחת האפשרויות המהנות לשלב עבודה עם חופשה וטיול במגוון מקומות יפיפיים. אם אתם אוהבים ים, שמש ואווירת חופש, עבודה בתור קציני בטחון בספינות נופש עשוייה להתאים לכם.
3.3 26

מדובר על עבודה בשדות התעופה בארה"ב בתחום של בידוק בטחוני לטיסות של אל על. ניתן לעבוד בתור בודקים בטחוניים לנוסעי הטיסה, אלה ששואלים את המשפטים המפורסמים "האם ארזת…

אם למדתם הנדסה, רפואה, סיעוד ולימודי אחיות, לימודי מדעים, משפטים, ראיית חשבון, הוראה וחינוך ועוד, אולי תוכלו לקבל ויזה לעבודה חוקית בארצות הברית
אם מעניינת אתכם עבודה בחו"ל ובמיוחד בארצות הברית - עבודה שהיא קצת מעבר לעבודה רגילה ונושאת עמה ערך מוסף מלבד השכר, אין ספק שאתם מועמדים מושלמים לעבודה דרך הסוכנות היהודית
2.9 08

קשה לקבוע האם צרת רבים היא אכן נחמה עבורנו, אך מערכת הבריאות סובלת מבעיית כוח אדם בכל מקום בעולם ולא רק בישראל. גם בארץ ובמיוחד בחו"ל אחיות הן…

אוהבת ילדים ובעלת ניסיון כמטפלת? בואי להיות אופר בארה"ב! אם את חושבת על עבודה בארה"ב ובודקת אפשרויות תעסוקה שונות, כדאי לך לשקול עבודות של טיפול בילדים

אזור עבודה: כל האיזורים.סוג משרה: אופר.

אם אתם בעלי אזרחות כפולה, ישראלית ואמריקאית, תוכלו למצוא עבודות בארה"ב בקלות רבה. כאן תוכלו לקבל את כל המידע על משרות עבודה בארה"ב המוצעות לבעלי דרכון אמריקאי
עבודה בארה"ב בתחום ההובלות! נשמע לכם מעניין? שואלים את עצמכם למי זה מתאים? מה בדיוק העבודה? ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי על עבודה בהובלות בארצות הברית