עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אופר בארה"ב

אופר בארה

אופר בארה"ב

משרת אופר נמנית על הצעות עבודה בארה"ב. מה אופי העבודה בתור אופר? מהם תנאי העבודה? מהם היתרונות והחסרונות של משרות אופר בארה"ב? לפניכם כל התשובות! כמעט בכל הצצה בלוח דרושים בארצות הברית נתקלים במילה 'אופר' ולא משנה אם מדובר על לוח דרושים באינטרנט או בעיתון. אם גם אתם נתקלתם במילה הזו ולא הבנתם את משמעותה אין לכם ממה להתבייש, שכן בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על משרה זו בהרחבה ולהבין במה בדיוק מדובר ולעומק!

מהי אופר בארה"ב?

אופר היא למעשה מטפלת בילדים אשר מתגוררת בבית המשפחה ביחידה נפרדת שיכולה להיות גם חדר נפרד. עבודת טיפול בילדים מתאימה בעיקר לנשים צעירות ובמיוחד לכאלו שאוהבות ילדים, כמו גם את הטיפול והדאגה להם. כפי שניתן להבין מדובר במשרה בה נדרשות תכונות אופי כמו: סבלנות, חייכנות, סובלנות, חיבה, אחריות ויחסי אנוש גבוהים. לרוב, מי שזקוקות לאופר בארה"ב הן משפחות יהודיות או משפחות ישראליות שירדו מהארץ לטובת מגורים בארצות הברית.

אופי העבודה בתור אופר

מסגרת הטיפול בילדים בתור אופר כוללת דאגה לילדים מבחינת: אוכל, לבוש, לקיחתם לבתי ספר וחוגים והחזרתם מהם הביתה. לעתים, נדרש מהאופר ליטול חלק במטלות הבית דוגמת כביסה וניקיונות. חשוב להדגיש כי לכל משפחה דרישות משלה וייתכן כי משפחה אחת תבקש מהאופר גם לסייע לילדים בהכנת שיעורי הבית, משפחה אחרת תבקש מהאופר ללמד את ילדיה עברית ואף ייתכן כי משפחה נוספת לא תבקש כלל עזרה במשק הבית. בהתאמה, גם שעות העבודה ממשפחה למשפחה יכולות להשתנות, שהרי כל משפחה תדרוש שעות עבודה על פי הצרכים שלה מאותה אופר.

לרוב, הבנות המשמשות בתור אופר הן בגילאי 18-26, בעלות ידע סביר בשפה האנגלית ומחזיקות ברישיון נהיגה כאשר רישיון נהיגה ישראלי מספיק לגמרי. בהקשר לכך, כדאי לדעת כי יש חברות שמספקות עבודה בארה"ב בתור אופר אשר דורשות גם שתיים עשרה שנות לימוד או ניסיון בטיפול בילדים.

משרת אופר כוללת תנאי עבודה טובים. ראשית, מדובר על כחמישים שעות עבודה בשבוע. שנית, רוב החברות המספקות עבודה כאופר דואגות להנפקת אישור עבודה חוקית בארה"ב וסיוע בהוצאת אשרת הכניסה למדינה. שלישית, מרבית החברות מספקות כרטיסי טיסה לעובדותיהן או לפחות משתתפות בחלק מהוצאות כרטיסי הטיסה. רביעית, חברות רבות דואגות לבטח את האופריות, כך שגם הוצאה זו עשויה להיחסך מהן.

בנוסף, לא נדרשת הטרחה בחיפוש אחר דירה מאחר וכאמור, המגורים הם בבית המשפחה כאשר לרוב מדובר על יחידה נפרדת לחלוטין בסמוך לבית המשפחה ולעיתים מדובר בחדר מרווח בתוך בית המשפחה. בהתאם לכך, גם לא נדרש מהאופר להשתתף בכלכלת הבית דוגמת תשלומי מים, חשמל, קניות וכדומה, כך שמהשכר המתקבל על העבודה כמעט ולא יורדות הוצאות. מכאן שניתן להשתכר יפה מאוד במהלך משרת אופר. כמו כן, משפחות רבות גם מספקות לאופר שלהן הטבות כגון רכב ופלאפון.

עבודת אופר טומנת בחובה חסרון משמעותי אחד והוא שעות העבודה המפוצלות (לפני יציאת הילדים לבתי הספר ו/או החוגים ולאחר חזרתם מבתי הספר ו/או החוגים) העשויות להוות חסרון לעובדות שיעדיפו שעות עבודה רצופות. מצד שני העבודה כוללת יתרונות רבים וביניהם:

  • הכרת אורח החיים של משפחה אמריקאית מקרוב.
  • שיפור משמעותי של השפה האנגלית.
  • אפשרות לטייל ברחבי ארה"ב על חשבון המשפחה, שכן הרבה משפחות מצרפות את האופר לטיולים המשפחתיים.
  • ניתן לטייל בארה"ב באופן עצמאי.
  • אפשרות ללמוד בארה"ב במהלך העבודה כאופר.
  • אפשרות לחסוך כסף רב.
  • משרה המאפשרת חוויה יוצאת דופן והרחבת האופקים.
  • תנאי עבודה מצויינים דוגמת טלפון סלולארי חינמי ורכב צמוד.
  • היעדר הוצאות מחייה ולעיתים גם היעדר הוצאות ביטוח, כרטיסי טיסה וכדומה.

בסך הכל ניתן לסכם ולומר כי עבודה בתור אופר בארה"ב יכולה להתאים לשלל בחורות צעירות המעוניינות לבקר בארצות הברית ולהיות במסגרת של משפחה שתקל על קשיי הקליטה במקום ותעניק לביקור אופי משפחתי, חם ואוהב.

הצעות עבודה כאופר בארה"ב

אוהבת ילדים ובעלת ניסיון כמטפלת? בואי להיות אופר בארה"ב! אם את חושבת על עבודה בארה"ב ובודקת אפשרויות תעסוקה שונות, כדאי לך לשקול עבודות של טיפול בילדים

אזור עבודה: כל האיזורים.סוג משרה: אופר.