עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בטקסס

עבודה בטקסס

הטקסנים חביבים ומסבירי פנים

עבודה בטקסס מעלה בדמיון בעיקר נפט וקאובוי'ס – אבל המציאות היום נראית אחרת לגמרי. טקסס היא אחד ממוקדי הכלכלה החזקים בארה"ב, עם שלוש ערים ענקיות – יוסטון, דאלאס ואוסטין, שכל אחת מהן מרכזת כמויות עצומות של עסקים, מוסדות פרטיים וציבוריים ומרכזי מחקר ופיתוח.

בנוסף לחוות הבודדים של מגדלי הבקר, הפסטיבלים הגדולים והנופים המרהיבים, מוקדי המסחר והתעשיה העירוניים של טקסס נהנים מפיתוח מואץ והערים הגדולות הן שמהוות אטרקציה למחפשי עבודה בטקסס .

תושבי טקסס ידועים בשילוב של מוסר עבודה גבוה, אהבה לבילויים וחוש לכסף. התכונות האלה הן גם התכונות שנדרשות ממי שמגיע לעבוד בטקסס. מי שחסר לו אחד המרכיבים יידבק מיד באווירה: הבילויים מצויים בשפע ויחד איתם ההזדמנויות הכלכליות והאווירה העסקית. עבודה בטקסס מפגישה את העובדים עם אילי הון, יזמים צעירים, משקיעים, חוקרים וחקלאים רציניים, ומחוץ לשעות העבודה אפשר לפגוש את כל הבליינים של טקסס במקומות הבילוי העירוניים, או לצאת אל אזורי הטבע והפארקים הענקיים שפזורים בין הערים ובתוכן. עבודה בטקסס יכולה לתת לכל אחד את השיעור הראשון להצלחה בחיים: שחשוב לדעת איך לבלות ברצינות לא פחות מאשר לדעת איך לעבוד ברצינות.

מקומות עבודה בטקסס

עבודה בטקסס מתחלקת על פני כמה מקומות ומתרכזת בעיקר בערים הגדולות – אוסטין הבירה, יוסטון העיר הגדולה בטקסס, דאלאס המטרופולין הענק וסן אנטוניו. בכולן יש מאות משרות ומקומות עבודה שפתוחים בפני ישראלים. כל עיר מאופיינת בצורה קצת שונה – בדאלאס יש יותר קניונים וחנויות מאשר כל מקום אחר בארה"ב, ביוסטון ואוסטין יש עשרות משרות במכירות ובענפים אחרים. תנאי ההעסקה הטובים והמשכורות המצויינות הופכים מציאת עבודה בטקסס לעניין פשוט ומשתלם במיוחד.

משרות עבודה בטקסס