עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בניו יורק

עבודה בניו יורק

פסל החירות בניו יורק

עבודה בניו יורק היא הגשמת חלום אמיתית. כל מה שטוב בארצות הברית נמצא בניו יורק – השפע, הכסף, ההזדמנויות הכלכליות, המגוון התרבותי, ואפשרויות עבודה שנפתחות בכל יום. אבל לעבוד בניו יורק זה לא חלום – זאת מציאות של עשרות ומאות ישראלים שמגיעים מדי שנה לעיר, נעזרים בחברה ישראלית או עושים את זה לגמרי לבד. הנה עוד כמה דברים שכדאי לדעת על העיר הזו לפני שמתחילים עבודה בניו יורק.

גם לעובדים וגם למעסיקים ברור לגמרי שלעבוד בלי לבלות זה בלתי אפשרי, במיוחד כשנמצאים בניו יורק. בעיר הזו יש הרבה גם מזה וגם מזה ואפשר בקלות לשלב עבודה בניו יורק עם בילויים: מסעדות, ברים הכי נוצצים, פאבים שכונתיים, אטרקציות תיירות והמון חנויות ובוטיקים שמוכרים כל דבר.

אחרי העבודה אפשר לטייל בשדרה החמישית בין חנויות המותגים, לצאת למועדון מלא סלבריטאים בסופו של שבוע עבודה רווחי ויש לא מעט עובדים שממש גרים באחת השכונות המגניבות בניו יורק – ברוקלין, קווינס, ויליאמסבורג, צ'לסי ואחרות. היום אין כמעט בכלל אזורי פשע בניו יורק כך שמי שחולם על עבודה בניו יורק יכול להיות שקט ורגוע.

מקומות עבודה בניו יורק

כדי להשיג עבודה בניו יורק לא צריך לעבוד קשה מדי. אין צורך לנסוע עד ניו יורק ולהתחיל לחפש, וניתן ליצור קשר עם מעסיקים כבר מהארץ. עוד אפשרות היא לגלוש לאתרים באינטרנט שמאפשרים לעובדים לכתוב את מקום העבודה המועדף עליהם ואת התחום, כך שהמעסיק המתאים יוצר קשר תוך מספר ימים. שיטת חיפוש עבודה כזו היא נוחה ופשוטה, ומתאימה לכל מי שרוצה למצוא עבודה בניו יורק בזמן קצר ובתחום רווחי ומשתלם.

הצעות עבודה בניו יורק

דרוש מהנדס תוכנה לחברת הייטק אמריקאית מובילה בניו יורק! אל תחכו שבועת ההייטק הישראלית תתפוצץ! הקדימו תרופה למכה ועוד היום קפצו על משרת החלומות – משרה להייטקיסטים ישראלים בלב ליבו של התפוח הגדול!!!

אזור עבודה: ניו יורק, מנהטן.סוג משרה: הייטק, לא עגלות, לא מכירות.