עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בארה"ב בתחום ההובלות! נשמע לכם מעניין? שואלים את עצמכם למי זה מתאים? מה בדיוק העבודה? ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי על עבודה בהובלות בארצות הברית – המדריך למוביל הישראלי!

רוב העבודות בחו"ל אשר מוצעות לצעירים ישראלים הן עבודות בתחום המכירות, שנחשב לתחום הרווחי ביותר. עבודה במכירות לא תמיד מתאימה לכל אחד, לא כולם אנשי מכירות ויודעים למכור, לא לכל אחד יש את האומץ לגשת למישהו בקניון או לעבור מבית לבית ולנסות למכור מוצרים שונים, זאת עבודה שדורשת המון בטחון עצמי ואסרטיביות וגם לא כל אחד מסוגל לעמוד שעות רבות בתוך קניון סגור. עבור אותם אנשים יש פתרון נוסף של עבודות בתחומים אחרים, אחד מהם הוא תחום ההובלות.

שלא תטעו, עבודה בתחום המובינג בארה"ב היא אחת העבודות הקשות מבחינה פיזית והיא מתאימה יותר לבחורים צעירים שנמצאים בכושר גופני טוב, שמסוגלים לסחוב ולהרים דברים כבדים. כמות ושעות העבודה הם נתונים משתנים, לעיתים העבודה יכולה לארוך שעתיים עד ארבע שעות ולעיתים ימים שלמים. ההובלה יכולה להיות בין שני רחובות מקבילים זה לזה או הובלה מחוף לחוף ונסיעות ארוכות ברחבי ארה"ב.

פרט לקושי הפיזי, לעבודה בהובלות יתרונות רבים. השכר בהובלות והטיפים שמקבלים הם מאוד גבוהים וניתן לחסוך המון המון כסף. בעבודה למרחקים ארוכים השכר גבוה יותר והעבודה מאתגרת ומהנה יותר, מטיילים ברחבי ארה"ב ומגלים מקומות חדשים, העובדים בד"כ ישנים במשאית או באכסניות שונות. לעומת זאת, היתרון בעבודות קצרות יותר הוא ימי עבודה מסודרים, יש מקום שינה קבוע, אך העבודה מכניסה פחות.

ישנן גם אפשרויות קידום בתחום ההובלות, אחרי וותק ונסיון מסויים ניתן להתמנות לראש צוות, או לתפקידים של ניהול ותיווך והשכר משתדרג באופן משמעותי. כמו כן, ישנה אפשרות לרכוש משאית ולעשות את כל העבודה באופן עצמאי וכך להרויח יותר.

בתקופת החגים, בניגוד לתחום המכירות, יש פחות עבודה וזה הזמן לצאת לטייל, לבלות, לערוך קניות, להנות ולראות מקומות שטרם הכרתם.