עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה באלסקה

עבודה באלסקה

קרחונים שמשתרעים על מרחבים עצומים באלסקה

עבודה באלסקה מסעירה כבר שנים את דמיונם של אנשים ברחבי העולם. אלסקה הקרה, המבודדת, עם תנאי מזג האוויר הקיצוניים, היא אתגר רציני למי שאוהב לקחת הימורים גבוהים ולזכות בסופו של דבר בכל הקופה: גם חוויות בלתי נשכחות, גם שכר ורווחים גבוהים וגם הידיעה שעשית את זה – עבדת באלסקה. אבל אלסקה היא לא רק הלא נודע – יש לה היסטוריה, תושבים ואפילו מקומות בילוי משלה: את כל אלה כדאי להכיר אם מתחילים עבודה באלסקה.

כן, השילוב הזה אפשרי וגם מקובל מאוד – ביום עובדים ובערב מבלים, או שעובדים למשך כמה שבועות על הים ואחרי זה מבלים ביבשה. כמו מלחים, חיילים, הרפתקנים וציידים, מי שנפלה בחלקו עבודה באלסקה לומד מהר מאוד לנצל כל רגע פנוי כדי להתפרק מהעבודה, לשחרר מתחים ולאגור כוחות לקראת שבוע העבודה הבא.

גם מנקי הדגים, גם המאבטחים והמוכרים, גם הדייגים עצמם – כולם מצטופפים באחד הברים המקומיים והמחוממים, ומזכירים לכל מי שבא למטרת עבודה באלסקה שמותר גם לבלות ולא רק לעבוד. מי שימצא כוח לטרקים ומסלולים בסוף השבוע, יכול לנסות גם את אופציית הבילוי הזו – או לצפות בתיירים מנסים לדוג מבעד לקרח באתרי הלינה בשטח.

אפשרויות עבודה באלסקה

עבודה באלסקה היא מוקד משיכה לכל מי שאוהב את הים או מחפש הזדמנות כלכלית והרבה טבע פראי. בין היצע העבודות, הפופולריות ביותר הן עבודות על סיפון של ספינות דייג שנחשבות רווחיות ביותר אך מצריכות הימור מסויים, עבודות ביבשה שקשורות בשלל אותו מביאים הדייגים מהים (ניקוי, מיון ואריזה) ועבודות אבטחה בספינות שמגיעות לאזור כחלק מקרוז של נופשים אמידים. עבודה באלסקה בתחומים אחרים קיימת, אך נחשבת פחות אטרקטיבית עבור זרים שמגיעים לעבוד.

הצעות עבודה באלסקה