עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

ניקוי תעלות מיזוג אוויר בארה"ב

ישראלים רבים בוחרים לעבוד בחו"ל לתקופה קצרה או ארוכה בכדי לצבור ניסיון ולחסוך כסף. אם אתם מחפשים משרה שהיא גם עבודה במכירות, גם עבודה פיזית, משרה בה בטוח לא תשתעממו, לא תשבו במשרד ולא תעמדו בקניון, עבודה בניקוי תעלות מיזוג אויר בארה"ב היא ללא ספק העבודה בשבילכם.

ניקוי תעלות מיזוג אויר היא משרה פופולארית במיוחד בוושינגטון הבירה וסן פרנסיסקו. במאמר זה נספק לכם פרטים על עבודה שתבטיח לכם הרבה כסף ועניין.

עבודה בניקוי תעלות מיזוג אוויר בארה"ב

חברות העוסקות בתחום ניקוי תעלות אויר משקמות בתים לאחר אסונות טבע ודואגות לתחזוקה כללית המבטיחה תעלות נקיות מעובש ותחב, היכולים לסכן מאוד את בני הבית מבחינה בריאותית.

חברות המעסיקות ישראלים בעבודות ניקוי תעלות מיזוג אוויר בארה"ב, הן בדרך כלל חברות קטנות שבהן תעבדו לבד או בצוותים של שני אנשים. יש לציין כי עבודה בניקוי תעלות מיזוג אויר מתאימה במיוחד לאנשים המעוניינים בעבודה שתשאיר אותם על הרגליים כל היום.

תנאי העבודה

עבודה בניקוי תעלות מיזוג אויר דורשת אנגלית טובה, אשרת עבודה ושהייה בארה"ב או התאמה לדרישות ויזת עבודה בארה"ב ובדרך כלל התחייבות למספר חודשים מסוים. לחלק מהחברות יש נציגויות בארץ הדורשות להגיע אליהם לראיון עבודה קצר כדי לוודא התאמת המועמד לתפקיד.

העבודה מתבצעת לרוב בצוותים קטנים ובמשך חמישה עד שישה ימים בשבוע. המשכורת בניקוי תעלות מיזוג אויר בנויה על אחוזים ועומדת על 1800-3500$ לשבוע, כשכל הוצאות העבודה כולל רכב, דלק וביטוח, משולמות על ידי החברה. חשוב לציין כי בדרך כלל המעסיקים דואגים גם לספק מגורים.

יתרונות

  • עבודה מעניינת, המבטיחה להכיר את העיר בה תגורו, לפגוש אנשים וליצור קשרים עם ישראלים בצוות ולקוחות.
  • העבודה היא באנגלית וכך תוכלו לשפר את השפה.
  • משכורות גבוהות ותנאים טובים.

חסרונות

  • התחייבות לתקופת עבודה ארוכה.
  • משכורת בנויה על אחוזים אך יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד אם אתם בעלי כישורי מכירה טובים.
  • שבוע עבודה ארוך של שישה ימי עבודה.

הצעות עבודה בניקוי תעלות מיזוג אוויר בארה"ב