עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אוהבת ילדים ובעלת ניסיון כמטפלת? בואי להיות אופר בארה"ב! אם את חושבת על עבודה בארה"ב ובודקת אפשרויות תעסוקה שונות, כדאי לך לשקול עבודות של טיפול בילדים, אחד מתחומי העבודה הנפוצים בחו"ל. על אופי העבודה, היתרונות ועל כל התנאים הנלווים תוכלי לקרוא כאן.

אזור עבודה בארה"ב: כל האיזורים.
סוג משרה:
אופר.

עבודת אופר מתאימה בעיקר לנשים צעירות וניתנת עדיפות עליונה לבעלות ניסיון ורקע בטיפול כלשהו בילדים. תפקידה של האופר הוא לטפל, לחנך ולדאוג לילדי המשפחה והוא לא כולל עבודות של משק בית כמו ניקיון וכביסה. האופר אחראית על גידול הילדים, הסעות אל ומבתי הספר והחוגים, ארוחות, עזרה בשיעורי הבית וכדומה. המשפחות הן בד"כ יהודיות/ישראליות (המתגוררות בארה"ב), אשר מעדיפות להעסיק מטפלות מישראל במטרה להעניק לילדים זהות ישראלית ויהודית (בכדי שילמדו להכיר את השפה, התרבות והמנטאליות הישראלית).

כאופר בארה"ב תזכי לקבל תנאי עבודה משופרים ותהני מיתרונות רבים. עבודת אופר תספק לך חווית עבודה שונה ומיוחדת המאפשרת לשלב המון בילויים והנאות. לרוב מדובר על טיפול בילדים של משפחות אמידות ולכן השכר גבוה ומקבלים תנאים נלווים נוספים כמו ימי חופש מסודרים, שעות עבודה נוחות, ביטוח רפואי, הוצאות מחיה, מגורים בבית המשפחה והכי חשוב אשרת עבודה חוקית בארה"ב.

חשוב לציין שעל מנת למצוא עבודה בתור אופר בארה"ב יש צורך לדעת אנגלית ברמה טובה ולהחזיק ברישיון נהיגה. קיימות חברות וסוכנויות שונות אשר ברשותן מאגר של משפחות המחפשות מטפלות מישראל. כחלק מתהליך הקבלה לעבודה תידרשו לעבור ראיון אישי על מנת לבדוק את התאמתכן לתפקיד. אם תמצאו מתאימות לאחר הראיון, תוכלו להחליט היכן ובאיזו משפחה אתן מעוניינות לעבוד בתור אופר בארה"ב.