עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

שיפוצים בארה"ב

רוב הישראלים שמחליטים לעבוד בחו"ל בכלל ובארצות הברית בפרט, כלל לא מודעים לאפשרות שקיימת עבודה בשיפוצים. מדובר במשרה שלא מתאימה לכל אחד והיא נשמעת פחות "נוצצת" או "זוהרת" כמו משרות אחרות בחו"ל.

עבודה בשיפוצים בארה"ב תוכלו למצוא בכל מקום בארצות הברית כאשר היא פופולארית במיוחד באזורים בהם הבתים ישנים יותר עם צנרת, חשמל ויסודות ישנים שמצריכים ריענון או שיפוץ מן היסוד. הכתבה הבאה מפרטת את כל מה שתרצו לדעת בנושא משרת שיפוצים בארה"ב.

עבודה בשיפוצים בארה"ב

בניגוד לעבודות הנפוצות במכירות, אבטחה, הובלות או כמעט כל עבודה אחרת לצעירים אחרי צבא – עבודה בשיפוצים הינה עבודה המצריכה מיומנויות ויכולות מסוימות. מדובר בעבודה בה תתעסקו בשיפוץ של בתים פרטיים, בתי עסק, שיפוצים נקודתיים או שיפוצים מן היסוד.

עבודתו של השיפוצניק כוללת משימות רבות שחלקן אם לא רובן, מצריכות ידע והבנה בנושא. לא כל אחד יכול להגיע ופשוט להתחיל לעבוד. עבודה בשיפוצים בארה"ב מומלצת בעיקר למי שעסק בתחום בעבר והתנסה בשיפוץ בתים כאן בארץ. במידה ואתם חסרי ניסיון, תצטרכו לעבור הכשרה על ידי המעביד, בה יבדקו יכולותיכם וכישורכם המתאימים לעבודה.

שעות העבודה הן בדרך כלל בשעות בהן יש אור יום. משעות הבוקר המוקדמות ועד שקיעת השמש בשעות אחר הצהריים והערב. השכר בעבודת השיפוצים הוא לרוב שכר יומי, אשר משולם עבור כל עבודת שיפוצים שתבצעו. לעיתים תבצעו פרויקט אחד ארוך ולעיתים תתבקשו להגיע לכמה בתים ביום – תלוי בסוג השיפוץ, בגודל השיפוץ וכמובן תלוי בלקוח אצלו תעבדו. תחום השיפוצים בארה"ב הוא שוק תחרותי ולכן לא מומלץ לעבוד כעצמאי.

התחרות בין הקבלנים ובין הפועלים גדולה למדי וכוח עבודה זול וזמין הוא החיסרון העיקרי שלכם. לכן, לפחות בהתחלה מומלץ לעבוד כשכירים וכך להבטיח שתהיה לכם עבודה שוטפת. עבודה בשיפוצים בארה"ב היא לרוב עבודה אינטנסיבית ומצריכה מכם להיות מחוזקים פיזית ובעיקר נפשית מכיוון שלא מדובר בעבודה פשוטה. בין היתר דרישות התפקיד הן שליטה בסיסית בשפה האנגלית, התחייבות לתקופת עבודה, אישור עבודה מסודר וכמובן שכל ניסיון הוא בגדר יתרון.

יתרונות עבודה בשיפוצים

  • קבלנים ישראלים שעובדים בארה"ב יעדיפו כוח עבודה ישראלי, מוכר ואמין שאפשר לסמוך עליו.
  • שעות העבודה הן קבועות ולעיתים רחוקות תתבקשו לבצע עבודות בשעות הערב, מכיוון שעבודות שיפוצים נעשות בדרך כלל באור יום, עניין המאפשר לבלות וליהנות בשעות הערב.
  • שכר יומי גבוה יחסית – בין 80-100 דולר ביום, תלוי כמובן בסוג הפרויקט ובמעביד.

חסרונות עבודה בשיפוצים

  • עבודה פיזית ואינטנסיבית במיוחד שלא מתאימה לכל אחד.
  • תחרות קשה מול כוח עבודה זול יותר שקיים בארה"ב – כוח עבודה שמגיע בעיקר ממקסיקו, אותו מעסיקים קבלנים בשכר יומי נמוך, הופך להיות כדאי יותר עבור המעסיק.

הצעות עבודה בשיפוצים בארה"ב