עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בציורי שמן בארה"ב

ציורי שמן בארה

עבודה בציורי שמן בארה"ב

עבודה במכירת ציורי שמן היא אחת המשרות הנפוצות בארה"ב. במאמר זה כל מה שרציתם לדעת על מכירות ציורי שמן כגון התנאים וההטבות!

גישוש חטוף בלוחות עבודה בארה"ב מעלה כי הרבה מן המשרות המיועדות לצעירים מישראל מציעות עבודה בציורי שמן. כל אלו שעולה בדעתם, ממש עכשיו – בקריאת שורות אלו, כי הם רחוקים מלהיות פיקאסו, יכולים לנשום עמוק ולהירגע. לא מדובר בעבודה הדורשת צבע ומכחול וכמובן שאין צורך להיות אמנותי או יצירתי בכדי לבצעה. המשך המאמר ילבן ויבהיר את דרישות עבודה במכירת ציורי שמן ויעניק מידע אקוטי נוסף.

מכירות ציורי שמן

בעבודה בציורי שמן מבצעים מכירות ציורי שמן. כלומר, העובדים שמגיעים לאחת ממדינות ארה"ב בכדי לעבוד בציורי שמן מקבלים תיקייה ובה תמונות שמן שלרוב נחשבות לתמונות איכותית וכאלו שרמתן גבוהה. על העובדים להתהלך עם תיקייה זו בשכונות שונות הנקבעות להם מראש על ידי המעסיקים (כשלרוב מדובר על שכונות אמידות) ולהציע למכירה לתושבי השכונות הנבחרות את ציורי השמן. למעשה, מדובר על שיטת המכירה מדלת לדלת בה נדרש לעבור מבית לבית, לדפוק על הדלת, לפנות בנימוס תוך כדי הצגה אישית והסבר המטרה לשמה באתם שהיא מכירת ציורי שמן.

כמו בכל עבודת מכירות, אופי עבודה במכירת ציורי שמן נחשב לאינטנסיבי מאחר ויש להציע את הציורים לכמה שיותר תושבים על מנת להגיע לכמות מכירות גדולה. בהקשר לכך, יש לציין פרט חשוב והוא כי השכר על עבודת מכירות ציורי שמן מושתת ברובו על אחוזי מכירה, כך שעל מי שמעוניין לעבוד במשרה זו לדעת כי יש להשקיע מכל הלב ובאמת לנסות למכור כמה שיותר. מכאן שעל העובד להיות חרוץ, נמרץ, עיקש ונחרץ. כמו כן, יחסי אנוש גבוהים ויכולת לפתח שיחה לבבית ונעימה עם הקונים הפוטנציאליים רק יכולים לתרום לעבודה מסוג זה.

תנאי עבודה

עבודה בציורי שמן טומנת בחובה תנאי עבודה לא רעים. רוב החברות אשר מספקות עבודה זו, מעניקות הדרכות והכשרות מתאימות בהן העובדים רוכשים מיומנויות מכירתיות ושיווקיות מקצועיות. בנוסף, בשל האופי המכירתי של עבודה זו התמריצים והתגמולים המוצעים לעובדים שווים במיוחד.

תנאי עבודה במכירת ציורי שמן גם לעתים יכולים להיות סיוע במימון הטיסות, הויזות ואשרות העבודה. ישנן חברות שאף מספקות מגורים מאובזרים ולעתים גם יוקרתיים, למשל: דירות שמכילות בריכה, חצר גדולה, חדר כושר או ג'קוזי. יתרה מזו, כדאי לדעת שיש חברות שמפזרות את העובדים בעצמן בשכונות השונות ויש כאלו שמספקות לעובדים רכב שישרת אותם במהלך העבודה. לרוב, ברכב זה ניתן להשתמש גם בסופי השבוע למטרות טיולים ושאר בילויים, עניין המהווה תנאי עבודה מעולה.

יתרונות

  • שכר גבוה.
  • שיפור השפה האנגלית.
  • יצירת חברויות עם קולגות ואזרחים אמריקאיים.
  • הכרת שכונות בארה"ב.
  • אפשרות להיחשף מקרוב לאורח החיים האמריקאי.

חסרונות

  • כיתות רגליים.
  • לעתים נדרשים לסחיבת תיקיית ציורים כבדת משקל.
  • משרה בה נדרש מהעובד למכור כשהוא חודר למרחב הפרטי והאישי של הלקוח.

הצעות עבודה בציורי שמן בארה"ב