עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בניקוי שטיחים בארה"ב

למצוא עבודה שתתאים לכם בחו"ל זו משימה אפשרית בהחלט אך מומלץ להכיר היטב את כל האפשרויות העומדות בפניכם בטרם תקבלו החלטה. עבודה בניקוי שטיחים בארה"ב היא אחת המשרות הוותיקות בעולם המשרות בחו"ל. אך אל תתבלבלו, על אף היותה משרה ותיקה עוד לא אבד עליה הכלח.

מדובר בעבודה פופולארית במיוחד במדינות החוף כגון ניו יורק ופילדלפיה במזרח או קליפורניה וושינגטון במערב. אם תהיתם מה מצריכה המשרה? מהן דרישות התפקיד? ולמי בכלל היא מתאימה? בכתבה הבאה תוכלו למצוא את כל התשובות ולהבין מהי עבודה בניקוי שטיחים בארה"ב, למי היא מיועדת ומה המינוסים והפלוסים בעבודה שכזו.

עבודה בניקוי שטיחים בארה"ב

עבודת ניקוי שטיחים כשמה כן היא – הגעה ללקוח ומתן שירות ניקיון לשטיחים בבתים פרטיים או בבתי עסק. במסגרת היותכם מנקי שטיחים, תעברו הכשרה של כמה שבועות על ידי עובדים בכירים יותר בחברה בה תעבדו.

במסגרת ההכשרה תלמדו כיצד להשתמש בציוד המיועד לניקוי השטיחים וכמובן תלמדו מיומנויות בסיסיות במכירת ציוד נלווה. העבודה עצמה פשוטה וברורה ואינה מצריכה ניסיון מקדים. עם זאת היא מצריכה תכונות אופי כגון אדיבות, סבלנות ויכולת בסיסית לתת שירות. מרגע שסיימתם את ההכשרה, ניגשים לעבודה ולמלאכה.

בעבודות מכירה כגון עגלות, העובדים עומדים ומתחרים על קהל הלקוחות, אך בעבודת ניקוי השטיחים, העובדים מקבלים אזור מסוים עליו הם אחראים וכל פנייה של לקוח בדבר ניקוי שטיחים, תהיה המשימה שלהם בלבד ללא עובדים מתחרים אחרים.

שעות העבודה הן שעות קבועות, בדרך כלל בין השעות 08:00-20:00. בזמן הפנוי שבין קריאה אחת לשנייה, ניתן לנוח, לבלות בבית קפה, לצאת למסע קניות או כל דבר אחר, העיקר שמגיעים בזמן לקריאה של לקוח. ככל שהזמן הפנוי במהלך היום יהיה קצר יותר, כך עשויים להרוויח משכורת גבוהה יותר. השכר בעבודה זו מורכב משכר חודשי קבוע ותוספת של בונוסים ממכירות של מוצרים נלווים.

יתרונות עבודה בניקוי שטיחים

  • קידום והתפתחות מקצועית – לאחר התמקצעות בתחום השטיחים תוכלו להתקדם למשרות ניהול ואף להרחיב את תחום הפעילות וכך גם את ההכנסות מניקוי של רצפות עץ, תעלות מיזוג אוויר, מטבחים, מקלחות ועוד.
  • שכר בסיס גבוה ואפשרות להגדלת השכר על ידי מכירות של ציוד ניקיון.
  • סיכוי גבוה ללקוחות קבועים ששומרים על רמת הכנסה קבועה ללא קשר ליכולת המכירה שלכם.
  • הלקוח פונה אליכם ובכך פותר אתכם מהמרדף אחר לקוחות כפי שקורה בעבודות מכירות שונות.
  • עבודה בניקוי שטיחים בארה"ב מספקת תגמולים והטבות כספיות לעובדים מתמידים או לעובדים מצטיינים, מטעם החברה המעסיקה.

חסרונות עבודה בניקוי שטיחים

  • עבודה עצמאית יחסית – נטולת קולגות (לא בהכרח מהווה חסרון – ייתכן ומתאים לעובדים מסוימים).
  • שחיקה – כמעט כמו בכל עבודה אחרת, העבודה חוזרת על עצמה מידי יום ועשויה להביא לשחיקה מהירה.
  • שעות עבודה ארוכות ביום המצריכות מכם זמינות של 12 שעות עבודה ביום, לפחות.

הצעות עבודה בניקוי שטיחים בארה"ב