עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אם אתם בעלי אזרחות כפולה, ישראלית ואמריקאית, תוכלו למצוא עבודה בארה"ב בקלות רבה. אזרחים ישראלים המחזיקים באזרחות שניה והם בעלי דרכון אמריקאי זוכים ליתרון משמעותי בשוק העבודות בחו"ל. קיים ביקוש גבוה לישראלים בעלי דרכון אמריקאי שמחפשים עבודה בארה"ב והחברות השונות נלחמות על כל עובד בעל אזרחות זו.

צעירים ישראלים רבים (חיילים משוחררים, סטודנטים וכאלה שהם לפני או אחרי לימודים) מעוניינים להגיע לעבוד בארה"ב ועל מנת להיכנס לתחומיה יש צורך בהנפקת ויזה לארה"ב. כל תהליך הוצאת הויזה אורך זמן יקר ומצריך הכנת אישורים נלווים, מילוי טפסים מסורבלים והגעה לראיון בשגרירות. בסופו של התהליך ניתן האישור הסופי מהשגרירות ולא תמיד הויזה המיוחלת מאושרת. כידוע, רשויות ההגירה ושגרירות ארה"ב בישראל מערימות קשיים בהנפקת הויזה ומי שיתפס עובד באופן בלתי חוקי צפוי לעונשים כבדים. מסיבות אלו חברות הפועלות בארה"ב החליטו לפנות לקהל יעד שונה ולגייס בנוסף גם בעלי דרכון אמריקאי ואף בעלי אזרחות אירופאית.

קיים מגוון רחב של משרות עבודה בארה"ב לבעלי דרכון אמריקאי. אזרחים אמריקאים זוכים להטבות ולתנאים נוספים ויש להם יתרונות רבים. ראשית, הם לרוב דוברי אנגלית ברמה גבוהה מאוד והם מכירים את המנטליות האמריקאית, את תרבות הצריכה ואת סביבת העבודה בה הם חיים. כמו כן, לעיתים נוצר מצב שהם עובדים באיזורים בהם יש להם קרובי משפחה או חברים אצלהם הם יכולים לשהות במהלך העבודה. בנוסף, בעלי דרכון אמריקאי ידעו לדבר בקלילות ולפתח שיחה עם קהל היעד, להסתגל לעבודה מהר, אין להם זמן שהייה מוגבל והם יוכלו להשתלב ולהתקדם בחברה במהירות.

לסיכום, אם אתם מחזיקים בדרכון אמריקאי תוכלו למצוא שלל משרות והצעות עבודה באתרי עבודה בחו"ל. במודעות הדרושים תקבלו מידע על תנאי העבודה והטבות הניתנות לאזרחים אמריקאים וניתן ליצור קשר עם מספר חברות לקבלת פרטים נוספים.