עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

חברת התעופה הגדולה בישראל – אל על, מציעה מגוון הזדמנויות עבודה בארה"ב כחלק משירותיה ללקוחות הישראלים שנוסעים למטרות עסקיות ומטרות תיירות. קיימים מגוון סוגים של תפקידים בשירותי החברה וביניהם דיילות קרקע, אבטחה, שירותי מודיעין ועוד.

מגוון רחב של צעירים רואים בעבודות מסוג אלו כ"עבודות חלומיות" בין אם מטרתם לעבוד למשך תקופה קצרה או ארוכה. היכולת לשלב עבודה שמכניסה משכורת גבוהה וליהנות מתנאי המחייה הטובים בארה"ב מפתה ישראלים רבים המבקשים להצטרף לשירותי החברה מדי שנה.

שלבים בתהליך ההצטרפות לצוות אל על

חברת התעופה הישראלית המובילה עורכת סינון קפדני בבחירת העובדים בחברה ואיוש התפקידים השונים. ניתן להגיש מועמדות לאחת מהמשרות דרך אתר האינטרנט שלנו או דרך האתר של אל על. תהליך הגשת המועמדות לאחד מתפקידי החברה דורש מענה על שאלון ארוך באתר האינטרנט של החברה וצירוף של קורות חיים ומסמכים שונים. מומלץ להוסיף מכתבי המלצה של מעסיקים על מנת לקבל יתרון.

כאשר תמצאו מתאימים לאחד התפקידים אליו הגשתם מועמדות באל על, תידרשו לעבור שורה של ראיונות אישיים, מבחנים שונים ומבדקים שנערכים במשרדי החברה בנתב"ג. בנוסף, כחלק מתהליכי המיון לתפקידים השונים, נבחנים המועמדים בתהליכי מיון קבוצתיים.

במידה ועברתם בהצלחה את מבחני המיון והתקבלתם למשרה אליה הגשתם מועמדות, תידרשו לעבור קורס (משך זמן הקורס משתנה בין משרה למשרה) ולחתום על חוזה לטווח מסוים (המשתנה בין התפקידים השונים).

תנאי העסקה ומשכורות באל על

תנאי ההעסקה בחברת התעופה "אל על" ידועים כתנאים טובים במיוחד. החברה מציע מגוון תנאים נלווים בתוספת למשכורת. המשכורות משתנות בין התפקידים השונים, אך במידה ועשיתם רילוקיישן למדינה אחרת, המשכורת תהיה ביורו/דולר בהתאם למדינה בה אתם מבצעים את העבודה.

מרבית המשרות הן לפי משמרות ובאפשרות העובדים לתאם לעצמם את המשמרות וליהנות מטיולים שונים תוך כדי העבודה. ניתן להגיע למשכורות גבוהות במיוחד בתפקידים השונים וצעירים רבים רואים בעבודה באל על הזדמנות לחסכון כספי רב במהלך השהייה שלהם בארה"ב. חלקם אף משלבים טיול תוך כדי העבודה וחוסכים כסף למטרת טיול המשך ליעדים נוספים.

במידה ותעבדו בחברת אל על למעלה מחצי שנה, תהיו זכאים לכרטיסי טיסה לארץ ולמדינות השונות שאל על מציעה טיסות ללקוחותיה. ניתן לטוס לכל מקום בעולם במחירים זולים במיוחד.

השכר השעתי במסגרת עבודה באל על בארה"ב תלוי במגוון פרמטרים שונים שביניהם: ותק, סוג התפקיד ועוד. חברת אל על "מצ'פרת" את עובדיה במידה והגיע דרכם עובד נוסף לחברה, ומעניקה בונוסים רבים ותנאים נוחים במיוחד. במידה והתפקיד שתבצעו יהיה בארה"ב, או בכל מדינה אחרת בחוץ לארץ, אל על תספק עבורכם מגורים בבתי מלון מתאימים באזור, לתקופה שבין שבוע לשבועיים עד שתמצאו דירה מתאימה.

מציאת עבודה מתחילה כאן

אתר האינטרנט שלנו מציע מגוון רחב של שירותים וליווי בתהליכי מציאת עבודה בארה"ב. באתר האינטרנט תוכלו לקרוא טיפים שונים של אנשים שחוו את חוויית העבודה באל אל ובחברות השונות ברחבי המדינה. מדי שנה אנו מייעצים ומקשרים אלפי ישראלים למשרות שונות בחו"ל ומלווים אותם בתהליך ההתאקלמות שלהם במדינה ובהשגת האישורים הנדרשים ומציאת העבודה.

השאירו פרטים כבר היום בטופס הבא ותוכלו גם אתם להינות מייעוץ מקצועי ואדיב למציאת עבודה בארה"ב ללא כל התחייבות!