עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בוושינגטון

וושינגטון שכולם מכירים ורגילים לשמוע עליה היא בדרך כלל וושינגטון הבירה. אך עבודה בוושינגטון, המדינה שממוקמת לגמרי בצד השני של ארצות הברית, היא מקום אטרקטיבי במיוחד לעבוד בו. מדובר במדינה המדורגת באיכות חיים מהגבוהות בארצות הברית ומלבד תעסוקה היא מציעה שלל אטרקציות ובילויים לשעות הפנאי. מדובר במדינה שמייצגת את כמה מהמפעלים הגדולים בארצות הברית. אותם מפעלים היו להשפעה על העולם כולו כגון חברת המטוסים המפורסמת בואינג וחברת התוכנה המפורסמת – Microsoft.

אין ספק כי העבודה היא חלק מרכזי בחיינו ובמיוחד בחיי הנוסעים לחו"ל במטרה לעבוד ולהרוויח כמה שיותר. על מנת לשרוד את הלחץ והמתחים שמתלווים לעבודה ולהחזיק במשרה כלשהיא לאורך זמן, חשוב לדאוג לזמן פנאי איכותי ומרענן. זו בדיוק הסיבה מדוע עבודה בוושינגטון כדאית – מדובר במדינה עם שטחים ירוקים עצומים, הרים מושלגים, ערים גדולות ומצליחות ובעיקר מדינה עם איכות חיים גבוהה שמאפשרת לנמצאים בה ליהנות משלל מסעדות, ברים, פאבים ובילויים רבים נוספים ברמה גבוהה.

הערים בהן תמצאו משרות עבודה בוושינגטון כמו סיאטל, ספוקיין, והבירה אולימפיה, הן ערים אטרקטיביות שמהוות מוקדי תיירות לאורך רוב חודשי השנה.

מקומות עבודה בוושינגטון

וושינגטון מדינה גדולה ובעלת גודל אוכלוסייה כמעט כמו בישראל. לכן לבוא סתם כך לחפש עבודה בוושינגטון זה לא קל ואף מבלבל. הערים המרכזיות בהן מומלץ לחפש משרות עבודה שונות הן עיר הבירה של וושינגטון – אולימפיה והערים ספוקיין וטקומה שנמצאת סמוך לשדה התעופה.

מלבד שלוש הערים האלו אין ספק כי סיאטל היא המובילה במקום הראשון כיעד לחפש בו הצעות עבודה בוושינגטון – העיר ידועה כמעוז ההיי-טק והטכנולוגיה של המדינה ועקב כך מרוכזות בה כמה מהמשפחות העשירות במערב ארצות הברית – מקור פרנסה מצוין לאופר ומטפלות. היכן שיש שכבות עשירות יותר של האוכלוסייה תוכלו להתפרנס ביתר קלות מעבודות כגון מכירות מדלת לדלת וכמובן גם במרכזי קניות ענקיים שמספקים עבודה בוושינגטון לאנשי המכירות בתחום העגלות. כמו כן, אם אתם בעלי רקע והכשרה אקדמית בתחומי ההנדסה, הטכנולוגיה או כל דבר בעל ממשק לעולם הטכנולוגי, תוכלו למצוא משרות מגוונות בחברות שמשרדיהן בעיר או בסביבתה.

הצעות עבודה בוושינגטון