עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בהובלות בארה"ב

עבודה בהובלות בארה

עבודה בהובלות בארה"ב

מחפש עבודה בארה"ב? עבודת הובלות עשויה להיות התשובה! עבודת מובינג בארה"ב מספקת שכר טוב וחוויה מהסרטים. לפניך כל הפרטים! המילה Moving באנגלית משמעותה הובלות וכאשר מילה זו מצוינת בהקשר של עבודה בארה"ב מיד רבים נוטים להבין כי מדובר בעבודת הובלות בארה"ב.

עבודה בהובלות בארה"ב

אם הנושא מסקרן אתכם והייתם רוצים בתשובות לשאלות כמו: מה סגנון ואופי העבודה בהובלות?, האם ישנן אפשרויות קידום?, האם ניתן להשתכר היטב בעבודת הובלות? מהם התנאים הנלווים לעבודה מסוג זה?, מהן המעלות של עבודת ההובלות ומהן מגרעותיה?, מוטב שתקראו בעיון ובקפידה את המאמר הבא.

מובינג בארה"ב

עבודת מובינג בארה"ב הינה משרה בה נדרש להעביר תכולת דירות בתים ומשרדים. לרוב, בשירות זה משתמשים בעיקר אנשים שנמצאים בשלב מעבר דירה או לחילופין עסקים שעוברים למשרד אחר. מכאן שמדובר בעבודה הדורשת כוח פיזי רב יחסית (וידע בסיסי באנגלית כמובן). כתוצאה מכך, לעבודת הובלות נדרשים בעיקר בחורים צעירים.

אופי העבודה בהובלות

עבודת הובלות יכולה להיות משרה שמתמקדת בהובלת רהיטים וציוד בגבולות אזור מסוים בארה"ב (בתוך ניו יורק למשל) או הובלת רהיטים וציוד בין ערים או מדינות בארה"ב. מי שמוצא עבודת הובלות ומתחיל כסוחב רהיטים כדאי שידע שברוב משרות ההובלות ישנן אפשרויות קידום כגון מנהל צוות הסוחבים וכדומה.

חשוב לדעת כי מבחינת שכר על עבודת הובלות לרוב מדובר על שכר בסיס שעתי אשר משתנה מחברה לחברה. לעיתים שכר בסיס זה אינו נחשב גבוה במיוחד אך יש לזכור כי במסגרת עבודה זו גם מחולקים טיפים לעובדים ממקבלי שירות ההובלות, עניין שעשוי להגדיל בצורה משמעותית את המשכורת הסופית.

כמו כן, במידה ומדובר על סחיבת רהיטים בחדר מדרגות עשויים להתקבל בונוסים ו/או הטבות מהמעסיקים ואף בהתאם למספר המדרגות אותן יש לעלות ולרדת במהלך העבודה. זאת, בשל העובדה כי נדרש מאמץ פיזי רב יותר.

תנאי עבודה

תנאי העבודה בעבודת הובלות עשויים להשתנות מחברה לחברה. יש חברות שיסייעו בהוצאות כרטיסי הטיסה ואשרות השהייה והעבודה ויש חברות שלא. מבחינת מגורים ישנן שתי אופציות התלויות בסוג עבודת ההובלות בה בחרתם. במידה ובחרתם בהובלות באזור ספציפי, ובמילים אחרות – הובלות לטווח קצר, רוב הסיכויים שתצטרכו למצוא דירה בעצמכם. יש לציין כי ייתכנו חברות שמסייעות גם בנושא זה.

במידה ובחרתם בעבודת הובלות לטווחים ארוכים, ייתכן שבכלל תיאלצו לישון במשאית ולא תצטרכו במגורים מסודרים וקבועים. בנוסף, לרוב, במשרת הובלות לטווח קצר השכר הינו שעתי ואילו בהובלות לטווח ארוך השכר מבוסס עמלות ולעיתים, מבחינה זו, גם משתלם יותר.

יתרונות וחסרונות עבודה במובינג בארה"ב

החסרונות אותם ניתן לייחס לעבודות מובינג בארה"ב הם שבניגוד למשרות אחרות, במרבית משרות ההובלות, אין השתתפות בהוצאות המחייה. בנוסף, בעבודת הובלות לטווחים ארוכים, ייתכן שיהיו כאלו שיראו בנסיעות הארוכות חסרון, שכן לעתים מדובר על מרחקים עצומים בין אזור לאזור בארצות הברית.

יתרונות עבודות הובלות בארה"ב, לעומת זאת עולים על החסרונות האפשריים וביניהם ניתן למנות את היתרונות הבאים:

  • אפשרות להכיר את ארה"ב – כולל אזורים פחות מתויירים.
  • יצירת קשרים חברתיים חדשים.
  • ניתן להגיע למשכורות גבוהות בגלל העמלות ו/או הטיפים.
  • שיפור הכושר גופני.
  • אפשרויות קידום מעניינות ורבות.
  • הרחבת ידיעת השפה האנגלית.

עבודה בתחומי הובלות בארה"ב יכולה להתאים לבעלי כח פיסי, סבלנות, נכונות לעבודה מאומצת ורצון להרוויח ולחסוך כסף רב. עבודה זו אמנם לא פשוטה אך אם תשכילו לבצעה בצורה נכונה תוכלו לסיים תקופה של עבודה במובינג בארה"ב כאשר בידכם מספיק כסף לטיול או כל מטרה נחשקת אחרת.

הצעות עבודה בהובלות בארה"ב

עבודה בארה"ב בתחום ההובלות! נשמע לכם מעניין? שואלים את עצמכם למי זה מתאים? מה בדיוק העבודה? ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי על עבודה בהובלות בארצות הברית