עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

מלצרות בארה"ב

מלצרות בארץ היא אחת העבודות האפשריות שעומדות בפני ישראלים צעירים ללא ניסיון או תואר. מדובר בעבודה סיזיפית, קשה ותובענית שלרוב התגמול היחידי בה הוא התגמול הכספי. לעומת זאת, עבודת מלצרות בארה"ב וברוב מדינות העולם, נחשבת לעבודה שהיא מקצוע לכל דבר.

היחס אל המלצרים הוא יחס של כבוד והשכר הוא בהתאם. כמובן שהמשרה פופולארית במיוחד במדינות ובערים עשירות ומתויירות יותר, שם תרבות האוכל מפותחת במיוחד וקיים שפע של מסעדות יוקרה, בתי קפה ומסעדות. אם אתם מתחבטים בשאלה האם לעבוד במלצרות ומעוניינים לשמוע מידע נוסף על מלצרות בארה"ב, הכתבה הבאה תספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה.

עבודה במלצרות בארה"ב

אלו מכם שמלצרו בעבר יודעים כי לא מדובר בעבודה מורכבת יתר על המידה. מלצרות כוללת מתן שירות והגשת אוכל ושתייה לקהל הלקוחות. לכל מסעדה יש אופי וסגנון קולינרי משלה, כמו גם סוג סועדים משלה. בהתאם לזאת בכל מסעדה יידרשו משימות שונות.

באופן כללי, ברוב המסעדות המשימות היומיומיות כוללות: לקיחת הזמנות משולחנות, הגשת אוכל לשולחנות, עריכת שולחנות, ניקוי שולחנות לאחר עזיבת הלקוחות ומתן שירות אדיב והולם לסועדים. במקומות מסוימים בארצות הברית בהן ישנה קהילה יהודית או אזורים אליהם מגיעים תיירים ישראלים רבים, ניתן למצוא מסעדות ובתי קפה שמנוהלים על ידי ישראלים ומלצרים רבים הם מישראל ודוברי עברית. אופציה נפוצה נוספת של עבודה במלצרות בארה"ב היא במסעדות יוקרה גדולות.

תנאי העבודה

המטרה העיקרית של מלצרות היא לספק ללקוח חוויה של טעם והנאה. מלצרים מהווים את ה"פנים של המסעדה" ובמסגרת כך חלק מדרישות התפקיד הן כישורים בין אישיים, אדיבות, סבלנות, יכולת לעבוד תחת לחץ ובמקביל עדיין לשמור על מתן שירות איכותי ומקצועי ברמה גבוהה. יש מסעדות בהן תדרשו לבצע משימות נוספות שקשורות לניקיון או ארגון כלליים של המסעדה. שעות העבודה משתנות בהתאם למסעדה בה תעבדו.

מסעדות יוקרה בארה"ב בדרך כלל מתחילות את שעות הפעילות בצהריים ופתוחות עד שעות הערב המאוחרות. לעומת זאת, בתי קפה נפתחים מוקדם בבוקר ונסגרים בשעות הערב.

תנאי השכר של עבודה במלצרות בארה"ב לרוב מורכבים משכר בסיס וטיפים. הטיפים הנהוגים בארצות הברית הם כ-10%-15% מסך החשבון בבתי קפה ומסעדות פשוטות, בעוד שבמסעדות יוקרה נוהגים להשאיר לפחות כ-20% מהחשבון הכללי. באזורים דוגמת ניו יורק, סן פרנסיסקו, לאס וגאס וערים תיירותיות נוספות, הטיפים הנהוגים גבוהים יותר בהשוואה למקומות אחרים.

שעות העבודה מסודרות לפי משמרות אותן יש להגיש בכל שבוע מחדש למנהל המסעדה או לאדם שאחראי על סידור המשמרות. המשמרות הו משמרות בוקר או ערב כך שגם אם עבדתם בבוקר נשאר לכם זמן פנוי לאורך כל אחר הצהריים והערב וכך גם להיפך.

יתרונות עבודה במלצרות

  • עבודה במשמרות.
  • שכר גבוה במיוחד הכולל שכר בסיס וטיפים מהלקוחות.
  • סביבה חברתית – העבודה מתבצעת יחד עם מלצרים נוספים ודורשת עבודת צוות ושיתוף פעולה.
  • העבודה אינה מצריכה התחייבות ומאפשרת להרוויח כסף רב בזמן קצר יחסית.
  • משרה שמתאימה לנשים וגברים כאחד.
  • שיפור רמת שפת האנגלית.

חסרונות עבודה במלצרות

  • לעתים נאלצים להתמודד עם לקוחות כעוסים שאינם מרוצים מהשירות או מהיצע המסעדה.
  • עבודה אינטנסיבית שמצריכה עמידה ממושכת על הרגליים ותפקוד במצבי לחץ.

הצעות עבודה במלצרות בארה"ב

דרושים מלצרים למסעדה בסן פרנסיסקו!!! - עבודה בסן פרנסיסקו לא בעגלות - רוצים למלצר אבל נמאס לכם מהלקוחות בארץ?! הכסף מעפן והלקוחות תמיד לא מרוצים?! הנה הזדמנות לעבודת המלצרות השווה ביותר שתיתקלו בה!!!

אזור עבודה: סן פרנסיסקו, קליפורניה.סוג משרה: מלצרות, לא עגלות, לא מכירות.