עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בסן חוזה

עבודה בסן חוזה

סן חוזה – עבודה בעמק הסיליקון

עבודה בסן חוזה רק נשמעת כמו משהו מפוקפק. למעשה מדובר באחת הערים המשגשגות ביותר בארה"ב, ובהזדמנות שלא כדאי לחשוב פעמיים אם לקחת אותה, כי מחר כבר יהיה מאוחר!

העיר נמצאת בשטח שמכונה – תחזיקו חזק – עמק הסיליקון. כן, אותו מעוז של הייטק, טכנולוגיה, עסקים והרבה הרבה כסף: אזור שמיטיב מאוד עם מי שעובד בו, ולא כל כך משנה במה. כשהדולרים זורמים בקלות כזאת מיד ליד, פשוט חבל לפספס הצעת עבודה בסן חוזה.

למה כדאי לעבוד בסן חוזה?

את העיקר כבר הזכרנו: עמק הסיליקון, וזה אומר הכל. מיטב המוחות, מיטב ההשקעות, מיטב המזומנים – וכל האנשים שעושים ומבזבזים אותם – נמצאים בסן חוזה. איפה שיש כסף, יש עוד כסף, ועוד הזדמנויות להרוויח כסף ו.. הבנתם את הרעיון.

לא רק המשכורות הגבוהות, גם המחשבה להתחכך תוך כדי עבודה בסן חוזה בכל מיני סטארט אפיסטים שהיום הם חנונים מצויים ומחר יהיו האנשים הכי משפיעים בעולם (ואולי להחליף איתם מיילים ולהציע להם חברות בפייסבוק) – לא ממש נראית כמו תכנית אסטרטגית גרועה לעתיד ורוד יותר, כלכלית. עם קצת יוזמה, קצת שכל ובמרחק כרטיס טיסה, אתם בדרך הסלולה למליון הראשון. ומי שלא מנסה – לא מרוויח.

עובדים מספרים על סן חוזה

הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות לעצמכם כדי להבין במה מדובר, ולתפוס את גודל ההזדמנות לעבוד במקום המדהים שנקרא סן חוזה, הוא להמשיך ולקרוא עדויות שמסרו העובדים עצמם, אחרי עבודה בסן חוזה – אצל חלקם היא נמשכה כמה חודשים וחלקם הפכו את הסטוץ הזה לרומן קבוע.

"מחוץ לשעות של העבודה, יש ימי חופש וכל אחד עושה מה שבא לו: שופינג, טרקים, יציאות, לישון או לדבר בסקייפ עם החברים והמשפחה ולבשל (הסטיה האישית שלי) לכל השבוע. וזה בלי להזכיר שהכסף שווה הכל – אפילו את הימים הראשונים, שמלחיצים לאללה" ערן ב. תל אביב

"מקום מדהים! והעבודה הכי טובה שהייתה לי בחיים. אני ממליצה לכל מי שמתלבט, לכו על זה, זה שווה כל רגע. חו"ל, לראות עולם, להכיר אנשים חדשים וגם הכסף מהווה שיקול. גם אחרי הוצאות מחיה, בזבוזים וטיולים נשאר על מה לחיות בארץ…" קארין ר. רעננה

"כשבן דוד שלי חזר אחרי עבודה בסן חוזה, הייתי בטוח שהוא עשה שם הימורים או משהו לא חוקי, פשוט לא האמנתי כמה כסף תוך שלושה חודשים. הוא הסביר לי לאט, הכין אותי, ושנה אחרי זה נסענו יחד – התקופה הכי טובה בחיים שלי. הסכומים זה אמיתי" חליל ד. חיפה

הצעות עבודה בסן חוזה