עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בסן פרנסיסקו

עבודה בסן פרנסיסקו

גשר שער הזהב המפורסם בסן פרנסיסקו

עבודה בסן פרנסיסקו מספקת את החוויה המושלמת של הרוח החופשית של ארצות הברית כשהיא פוגשת איכות חיים גבוהה. אם התיאור הזה מרגש – המציאות עוד יותר! עבודה בארה"ב שממוקמת בסן פרנסיסקו היא השילוב האידיאלי בין אווירה פתוחה ומסקרנת והזדמנות להרוויח בענק, עם משכורות שמנות שנותנות ביטחון גם לעתיד.

אז קחו אוויר ותצללו לעולם שבו אפשר ורצוי לשלב ביזנס ופלז'ר – ולפני שאתם עולים על המטוס קבלו כמה פרטים מעניינים על עבודה בסן פרנסיסקו.

למה לעבוד בסן פרנסיסקו?

סן פרנסיסקו היא אחת הערים המגוונות בארה"ב, עם ייצוג לכל אוכלוסיה ואווירה פתוחה וליברלית. כל זה לא הופך אותה למקום סליזי אלא להיפך – למוקד תוסס וחי של עסקים, כלכלה, תרבות ומסחר. בדרך הזאת, אפשר לטעום הכל מהכל ועל הדרך להרוויח לא מעט ולשקול מעבר קבע.

מעבר לאופי המיוחד של העיר, ואולי בגללו, האקסטרות שנותנת כמעט כל עבודה בסן פרנסיסקו כוללות את כל מה שצריך כדי לחיות טוב ולהרגיש כמו מלכים, ולא רק בשעות הפנויות – דירות מאובזרות בבניינים יוקרתיים בלב העיר, קרוב לכל האקשן, פינוקים וצ'ופרים וכל הבייסיק: טלפון, רכב וסידורים כספיים למי שמתקשה להתארגן על כרטיס טיסה. בקיצור – אידיאלי.

עובדים מספרים על עבודה בסן פרנסיסקו

אם כל זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, אפשר ומומלץ להיעזר במקורות – באלו שכבר היו שם, התנסו בתקופת עבודה בסן פרנסיסקו, צברו חוויות וחזרו. הם יודעים הכי טוב – ושמחים לחלק את הניסיון גם איתכם! לשיקולכם, וכמו שאומרים – לא נגענו:

"המשפחה האמריקאית שאירחה אותי עשתה את מירב המאמצים לגרום לי להרגיש טוב וחלק מהמשפחה. הם היו באמת נפלאים אלי ותוך חודש עברו לי לגמרי הגעגוגים הביתה.. היו לי שתי חברות שעזרו לי להתאקלם -היינו יוצאות הרבה ולאט לאט התחלתי להכיר את האיזורים היפים של סן-פרנסיסקו. " אנה ג. בת ים

"לאט לאט גיליתי איך מגדילים מכירות, מצאתי תותחי-מכירות ישראלים ונצמדתי אליהם כי העבודה איתם זרמה. למדתי מהם טכניקות חכמות איך למכור ואיך לשכנע. הטריגר הפרטי שלנו, שנתן לנו פוש, היה תחרויות מי מוכר יותר– המפסיד מזמין את כולם לדרינקים בערב… " מורן ח. רמת השרון

"הדבר הכי טוב עם עבודה בסן פרנסיסקו זה שהכל בא ביחד: עושים כסף, נהנים, צוברים חוויות ומטיילים אחרי העבודה – ברים, מועדונים, אוכלים טוב וחיים בלארג'. הגעתי לזה במקרה ולא מכרתי כלום לפני זה. אבל האמנתי בעצמי וקיבלתי הכשרה טובה לעבודה ולחיים" אשחר ס. יקנעם

הצעות עבודה בסן פרנסיסקו

דרושים מלצרים למסעדה בסן פרנסיסקו!!! - עבודה בסן פרנסיסקו לא בעגלות - רוצים למלצר אבל נמאס לכם מהלקוחות בארץ?! הכסף מעפן והלקוחות תמיד לא מרוצים?! הנה הזדמנות לעבודת המלצרות השווה ביותר שתיתקלו בה!!!

אזור עבודה: סן פרנסיסקו, קליפורניה.סוג משרה: מלצרות, לא עגלות, לא מכירות.