עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בעגלות בארה”ב

עגלות בארה

עבודה בעגלות בארה"ב

רוצים עבודה בעגלות כמו כולם ורוצים להבין יותר על מה מדובר? לפניכם מידע חיוני שיסבר לכם את האוזן בכל הקשור לעבודה בעגלות. אחת ממשרות עבודה בארה"ב, שגם נחשבת לפופולארית שבהן, היא עבודה בעגלות.

אם אתם שואלים את עצמכם מהן אותן עגלות? מהם מאפייני העבודה בעגלות? מהם תנאי העבודה במשרה מסוג זה? ועוד שאלות מטרידות אחרות, הגעתם למקום הנכון! הכתבה הבאה תענה על תשובות אלו ואף תספק פרטים חשובים נוספים על משרת העגלות.

מהן עגלות?

עגלות הן דוכני מכירה שמוצבים במרכזי קניות הומי אדם דוגמת קניונים ומרכזים מסחריים. ישנם דוכנים ניידים וישנם דוכנים נייחים. למעשה, המוצרים המצויים על העגלות מסודרים למופת ובצורה כזו המושכת את העין על מנת למשוך את הקונים הפוטנציאליים לעבר העגלה כאשר המטרה הסופית היא שהם ירכשו את המוצרים המוצעים בעגלה.

אופי העבודה בעגלות

אופי עבודה בעגלות נחשב לתובעני אך כזה ששווה את ההשקעה והעמל הקשה. על העובדים בעגלות להציע למכירה לכל אדם שעובר בקניון את המוצר הנמכר. מכאן שהעבודה דורשת יחסי אנוש גבוהים וחיוך תמידי, נחישות, אנרגטיות, סובלנות וסבלנות מצד העובד. כלומר, יש לפנות לכל אדם שעובר בסמוך לעגלה ולעניין אותו במוצר הנמכר, עניין שעשוי להיות מתיש במיוחד. כמו כן, עבודה בעגלות דורשת עמידה ממושכת על הרגליים ובאם נדייק, למעשה מדובר על עמידה במשך כל זמן שמרכז הקניות פועל.

מוצרים הנמכרים על עגלות

מגוון המוצרים הנמכר בעגלות מתפרש על קשת רחבה. מבין המוצרים הנפוצים ביותר ניתן למנות מוצרי טיפוח לציפורניים ו/או לשיניים, מוצרי נוי דוגמת ספינרים, מוצרי קוסמטיקה כמו מוצרי ים המלח שכוללים קרמים לפנים ולגוף וכדומה. מוצר נוסף אותו מוכרים בעגלות ובמיוחד באזורים הקרים בארצות הברית הוא כריות חימום. גאדג'טים מהווים סוג מוצרים נוסף והם יכולים להיות סיגריה אלקטרונית או מוצרים נלווים כלשהם למכשירי האייפון והאייפוד.

יתרה מכך, צעצועים שונים נמכרים במהלך עבודה בעגלות, כמו גם מיישרי שיער ומגהצים. יש לציין כי בהוואי ובאזורים חמים נוספים בארה"ב יש עגלות אשר מציעות למכירה חצאיות ושמלות קייציות, פרחוניות ומשגעות לנשים. אחד המוצרים שתופס תאוצה ובעיקר בשנים האחרונות הוא האיפור המינראלי. בעידן בו החשיבות לבריאות ומוצרים טבעיים גדלה, ישנו ביקוש רב יותר למוצרים העשויים ממינראלים טבעיים וביניהם גם מוצרי איפור.

קראו עוד על ← מוצרים למכירה בעגלות בארה"ב.

תנאי עבודה בעגלות

תנאי עבודה בעגלות נחשבים לטובים מאחר ורוב החברות שמספקות עבודה מסוג זה מספקות מגורים מסודרים ומפנקים, רכב, השתתפות בהוצאות כרטיסי הטיסה, הוצאת ויזה ו/או אישורי עבודה מסודרים.

בנוסף, מבחינת שכר חשוב לדעת כי השכר המשולם מבוסס בעיקרו על עמלות מכירה, כך שניתן להגיע למשכורות גבוהות מאוד.

יתרונות וחסרונות

כמו בכל עבודה, גם לעבודה בעגלות יש פלוסים ומינוסים ולהלן הפירוט:

יתרונות עבודה בעגלות

  • ניתן להרוויח משכורות גבוהות במיוחד.
  • דיור איכותי.
  • אופציה לקבל מענקים, בונוסים ומתנות על מכירות.
  • אפשרות לטייל ולהכיר את ארה"ב מבחינה תיירותית.
  • יצירת קשרים חברתיים עם ישראלים ו/או אזרחים משאר רחבי העולם.

חסרונות העבודה בעגלות

  • שעות עבודה ארוכות יחסית שדורשות עמידה ממושכת על הרגליים.
  • שכר מושתת בעיקרו על אחוזי מכירה – עניין שיכול להיות גם יתרון לאלו המוכרים כמויות גדולות.
  • אפשרות לשחיקה מהירה מהעבודה.

הצעות עבודה בעגלות בארה"ב