עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

מנעולנות בארה"ב

מחפשים עבודה בארה"ב ומתבלטים במה לעבוד? מנעולנות או בשמה האמריקאי המוכר – לוקסמית, היא עבודה נפוצה ביותר בארצות הברית, במיוחד במדינות החוף המערבי והמזרחי. לעומת זאת, במרכז, משרה זו נפוצה פחות אך בהחלט תופסת תאוצה.

למרות שסוג עבודה זה קיים כבר כ-20 שנה, נראה כי בשנים האחרונות עבודה במנעולנות בארה"ב הופכת לאחת המשרות המועדפות על ישראלים. אז אם שמעתם את השם מנעולנות או לוקסמית ואתם קצת מבולבלים או מחפשים קצת יותר מידע בנושא, הכתבה הבאה מפרטת כל מה שרציתם לדעתם על העבודה ויתרונותיה.

מהי עבודה במנעולנות בארה"ב?

עבודת מנעולנות פשוטה יותר ממה שנדמה לכם – מרגע הגעתכם לחברה כלשהי, דואגים להעביר לכם הכשרה של מספר שבועות – בדרך כלל עד שלושה. לאחר מכן, תקבלו רכב משלכם, את כלל הציוד הדרוש ומתחילים במלאכה.

במסגרת העבודה תאלצו להיות זמינים 24 שעות ביממה לקריאות של אזרחים מתוסכלים שננעלו מחוץ לבית, לרכב, למשרד וכל היוצא בזאת. מרגע שקיבלתם קריאה אתם מגיעים למקום, מבצעים פריצה של המנעול ו"על הדרך" מציעים ללקוח מנעול טוב ומשוכלל יותר.

מלבד עבודת הפריצה המסורתית, תתקלו במשימות כגון: התקנת מערכות אבטחה, כספות, שכפולי מפתחות לרכבים, דירות או משרדים ועוד. אין ספק שהעבודה נשמעת פשוטה למדי. אך יחד עם זאת היא מצריכה מעובדיה להיות נותני שירות אדיבים וסבלניים. כמו כן, כישורי מכירה כלשהם יהיו מועילים גם הם.

השכר בעבודה מורכב משכר בסיס חודשי. אך באמצעות מכירות פשוטות של מנעולים או ציוד אבטחה משוכלל יותר ניתן להגדיל משמעותית את השכר החודשי הבסיסי. כמו בכל התחלה, גם כאן עשוי לקחת זמן מסוים להכיר את עבודת המנעולנות, את מלאכת המכירות ובכלל להתרגל לחיים בארצות הברית. עם זאת, ביחס לעבודות אחרות, מדובר בעבודה בטוחה יותר עם אפשרויות קידום ושכר טוב יותר.

יתרונות וחסרונות עבודה כמנעולן (לוקסמית) בארה"ב

אמנם לוקסמית' נשמעת כעבודת חלומות, אך כמו כל עבודה עבודה במנעולנות בארה"ב נהנית מיתרונות מסוימים וסובלת מחסרונות אחרים:

יתרונות

  • אחד היתרונות הגדולים בעבודה זו, בניגוד לעבודות מכירה בעגלות או ציורים, הוא שהלקוח קורא לכם ואין צורך להתאמץ ולמשוך לקוחות, הם פשוט מתקשרים בעצמם.
  • השכר גבוה מאוד ובמיוחד בהשוואה לעבודת מכירות אחרות בשל אחוזי המכירה הגבוהים.
  • יציבות בעבודה – ישראלים מתמידים בעבודת המנעולנות ורובם נשארים במשרה שנה, שנתיים ואף יותר.
  • תנאי עבודה נוחים – רכב צמוד, טלפון מהעבודה, מערכת ניווט, ציוד לפריצת מנעולים וכיוצא בכך.

חסרונות

  • זמינות ושעות העבודה – העבודה היא בכל שעות היום כך שתצטרכו להיות זמינים ולקבל קריאות גם בשעות הקטנות של הלילה.
  • מבחינה חברתית, רוב העבודה נעשית לבד ללא קולגות שיעבירו את הזמן בנעימים (לא בהכרח מהווה חסרון – תלוי באופי העובד).
  • עבודה לטווח זמן ארוך יחסית – בדרך כלל עבודה במנעולנות בארה"ב מצריכה התחייבות ולפחות משתלמת למי שמחפש כסף מהיר בזמן קצר.

הצעות עבודה במנעולנות בארה"ב