עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

נשמע קצת מוזר במבט ראשון אבל עסקי ניקוי השטיחים הם עניין גדול בארצות הברית. מדובר בסוג עבודה חדש שהולך ותופס תאוצה בקרב העבודות המתאימות לצעירים ישראלים שנוסעים לחו"ל לעבוד, ובכלל עבור כל מי שהוא אזרח ארצות הברית ובעל דרכון אמריקאי שמחפש לעשות קצת (או יותר נכון – הרבה..) כסף.

מדובר בעבודה שלא מצריכה כישורים מיוחדים מלבד חריצות והתמדה וכמובן קצת כוח פיזי. עבודה שכזו בהחלט אינה עוד עבודה בנאלית בעגלות בקניונים ואינה מזכירה מכירת ציורי שמן מדלת לדלת. מדובר בעבודה של 7 ימים בשבוע בהם אתם זמינים לקהל לקוחות שמעוניין לנקות שטיחים בבית או במשרד. נכון, לא פשוט לעבוד כך סביב השעון 24/7, אך להשקעה ולהתמדה יש גם תמורה לא קטנה, המגיעה בצורה של שטרות קטנים וירוקים… העבודה בניקוי שטיחים יכולה להיות רווחית ביותר וישנם מקומות בהם תרוויחו גם 2000$ לשבוע עבודה ואולי אף יותר. בדרך כלל החברה בה תעבדו תספק לכם את קהל הלקוחות ותקשר אתכם אליהם ובכך תחסוך לכם את המאמץ של אנשי המכירות שמנסים לשכנע אנשים לבוא ולהקשיב לאיזה נאום חוצה לבבות על מוצר מדהים שיש להם למכור.

לעבודה בניקוי שטיחים, כמו לכל דבר בחיים, יתרונות וחסרונות, אך אם ניסיתם כבר הכול, החל בלטפל בילדים, כלה בלפרוץ מנעולים ועד לניסיונות למכור מחליקי שיער בקניונים, זוהי בהחלט אפשרות חדשה ומרעננת שתופסת תאוצה. זו עבודה שמצריכה ניידות מוחלטת והתנהלות כלכלית עצמאית, היא יכולה לגזול ממכם הרבה מאמץ ואולי להביא אתכם לתשישות מוחלטת בסוף היום, אך ללא ספק מדובר בעבודה רווחית ביותר, בה הכסף שלכם לא נמצא בסיכון על הסף, ואינו תלוי ביכולות מכירה כאלו ואחרות. העבודה בדרך כלל מתחילה בשעות הבוקר המוקדמות ומסתיימת בשעות הערב הסבירות כך שגם יישאר לכם קצת זמן לחיי חברה ולטעימה קטנה של החיים בארצות הברית.