עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בארה"ב במכירות

ארצות הברית היא היעד המועדף על פני הישראלים לעבודה ומדי שנה אלפי ישראלים נוסעים למספר חודשים במטרה לחסוך כסף בעקבות הפוטנציאל הרווחי האדיר. עבודה בארה"ב במכירות מאפשרת לישראלים להגיע למשכורות גבוהות במיוחד, דבר שנראה כמעט בלתי אפשרי במדינת ישראל.

מידי שנה ישנה עלייה בכמות הישראלים המחפשים עבודה בארה"ב, והיא הפכה למוקד אטרקטיבי במיוחד עבור צעירים שמשתחררים משירותם בצה"ל.

בין שלל העבודות הנפוצות ברחבי ארה"ב ניתן למנות עבודות באבטחה, מנעולים, חנויות ובעיקר, עבודה במכירות בעגלות או Door To Door.

כמה באמת מרוויחים במכירות בארה"ב?

עבודה במכירות היא הנפוצה ביותר בקרב הישראלים ומגוון רחב של חברות מציעות לשלם בעבור כרטיס הטיסה של העובדים בתמורה להתחייבותם לעבוד מספר חודשים. צעירים רבים, מגיעים לארה"ב במטרה לחסוך כסף לטיול הגדול אחרי שירותם הצבאי. במכירות, השכר תלוי אך ורק באדם וככל שתצליחו למכור יותר בדוכנים השונים, במעבר מדלת לדלת או בחנויות, כך תתוגמלו בהתאם.

בעשור האחרון, ישראלים רבים פתחו עגלות ועסקים באזורים השונים בארה"ב ומעדיפים להעסיק ישראלים. צעירים רבים שעבדו בעגלות מצליחים להשתכר במשכורות של עשרות אלפי דולרים בחודש כגמול למכירותיהם בעמדות השונות. כמו כן, צעירים שפחות טובים בעבודת המכירות, מגיעים למשכורות ממוצעות למשכורות בארץ.

תחום נוסף המצריך יכולת מכירה הוא בתחום המנעולים וה-Garage Doors, בו נשלחים העובדים לבצע תיקונים עבור לקוחות שנתקעו מחוץ לרכבם וביתם והיכולת למכור מוצרים חדשים משפיע במידה משמעותית על המשכורות של העובדים.

מה צריך לבדוק לפני שנוסעים לעבוד במכירות בארה"ב?

  • האזור בו הנכם מעוניינים לעבוד: עבודה במכירות בארה"ב ניתן למצוא במגוון רחב של אזורים ברחבי המדינה. לקראת בחירתכם במקום העבודה, מומלץ לבחון מספר אזורים ולברר עליהם מראש: תנאי אקלים, אזורים תיירותיים, מקומות מגורים וכדומה.
  • התקופה שבה תעבדו: במקרים רבים עבודה במכירות תלויה בכמות התיירים המגיעים אל היעד. כך למשל, בתקופת הקריסמס ידוע כי המשכורות של הצעירים אשר עובדים במכירות גבוהות משמעותית מאשר בשאר עונות השנה. לקראת נסיעתכם, מומלץ לקחת בחשבון את העונה בה אתם נוסעים ולקחת בחשבון את "תקופת הלימוד" של תהליך המכירה במקום בו תהיו מועסקים.
  • שעות העבודה וסוג העבודה: לקראת נסיעתכם, מומלץ לבחור בעבודה שלא תשחק אתכם ומתאימה לתנאים הפיזיים ולשעות העבודה להם אתם מסוגלים. בחלק מהעבודות במכירות, נדרשים העובדים לעבוד מספר רב של שעות בעמידה.
  • ימי חופש: במרבית העבודות ברחבי ארה"ב מקבלים העובדים יום חופש לבחירה, בו יכולים להתאוורר ולשלב טיולים באזור בו הם מועסקים וליהנות מהאטרקציות השונות שהעיר מציעה.

אתר האינטרנט שלנו מרכז את כל המידע הרלוונטי ותשובות לכל השאלות הנפוצות של ישראלים לקראת המעבר לארה"ב. במטרה לספק מענה לשאלות אשר מטרידות אתכם, סקרנו את היעדים השונות, בחנו את הדרישות של החברות וכתבנו את כל המידע לגבי קבלת הויזה והאישורים הנדרשים בארה"ב.

הצוות המקצועי של אתר האינטרנט בעל ניסיון רב בעבודות השונות בארה"ב ומכיר היטב את שוק העבודה הישראלי, סוגי המשרות ואופן התשלום. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר על מנת לקבל ייעוץ מקיף וסיוע במציאת מקום העבודה המתאים ביותר עבורכם.

הצעות עבודה במכירות בארה"ב