עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עבודה בארה"ב לא עגלות

ארצות הברית נחשבת ליעד אקסקלוסיבי של עבודה בחו”ל ובמשך עשרות השנים האחרונות נוהרים אליה ישראלים רבים אשר מחפשים הזדמנויות עבודה רווחיות ומשתלמות. אחת העבודות הפופולאריות והנפוצות ביותר בארה”ב היא עבודה בעגלות במרכזי קניות, בהן מוכרים מוצרים שונים כגון מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, צעצועים ופריטי אופנה.

יחד עם זאת, אצל ישראלים רבים טבועה הדעה שמכירות הוא תחום העבודה היחידי הפונה לישראלים ולא כך הדבר. אם אתם חולמים לטייל ברחבי ארצות הברית ובאותה הזדמנות גם לעבוד, להרוויח כסף ולחוות חוויות מטורפות ואתם לא אנשי מכירות אז ריכזנו לפניכם את המידע החשוב למחפשי עבודה בארה”ב לא בעגלות.

מהי עבודה בארצות הברית לא עגלות?

התחומים בהם ניתן למצוא עבודה הם בעיקר הובלות, ניקוי שטיחים, טיפול בילדים, מנעולנות, הדרכה ואבטחה. כמו כן, תחום עבודה נוסף פופולארי שאינו בעגלות אך עוסק במכירות הוא מכירת ציורי שמן מדלת לדלת. ישנן גם הצעות עבודה לאנשי הייטק, אחיות ואף משרות עבודה בתחום ניקוי תעלות מיזוג אוויר.

חשוב לציין שתנאי ההעסקה להם זוכים אלו העובדים באחד מתחומי המכירות, בעיקר עגלות, הם לרוב טובים ומפנקים יותר והם לא תמיד זהים לאלו המקבלים עובדים בתחומים אחרים. בעוד שבתחומי המכירה בעגלות העובדים נהנים מדיור מסובסד, רכב, החזר בעבור כרטיסי הטיסה וכדומה, עובדים בתחומים אחרים לעיתים יאלצו לדאוג לכל אלה לבדם.

חיפוש עבודה בארה”ב לא בעגלות

תהליך החיפוש של משרות עבודה שאינן עגלות די זהה לחיפוש עבודה רגיל בחו”ל. פשוט מאוד נכנסים ללוח העבודה המתאים ושם ניתן לסנן את המשרות לפי תחום העבודה הרצוי.

כאמור, מלבד עבודה בעגלות ישנם תחומי עבודה אחרים שעוסקים במכירות ובשיווק כמו מכירת ציורי שמן, מכירת שטחי פרסום לעסקים מקומיים, תיווך ונדל”ן, פרסום ושיווק באינטרנט ועוד הצעות עבודה מעניינות.

הצעות עבודה בארה"ב לא בעגלות