עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אריזונה

מפה והתמצאות

טיולים באריזונה
מסעדות באריזונה
מועדונים באריזונה

עבודות באריזונה

בדומה לרוב המדינות הדרום-מערביות של ארצות הברית, אריזונה עברה בין הספרדים, המקסיקנים והאמריקאים לפני שהפכה רשמית למדינה ה-48 של ארה"ב, בשנת 1912. בשנים שלפני כן נפוצו עליה אגדות רבות, שמשכו את המתיישבים החדשים ואת ההרפתקנים הדרום-אמריקאים להגיע לאזור במטרה למצוא הזדמנויות עבודה באריזונה – למשל בכריית מינרלים ובחיפוש אחר זהב. מכתש המטאור המפורסם באריזונה נגרם כתוצאה מפגיעת אסטרואיד לפני עשרות אלפי שנים והוא נחשב לאחד המכתשים הסימטריים בעולם.
פיניקס
פיניקס היא מהמקומות הקדומים ביותר בארה"ב שהיו מיושבים. כל פרקי ההתיישבות שלה קשורים בתעלות שנעשו על ידי בני אדם – על מנת להחיות את האזור ולהזרים לו מים. בתחילה היו אלה האינדאינים ולאחר מכן המתיישבים החדשים, האמריקאים. מזה זמן רב המחשבה על מגורים או עבודה בפיניקס הייתה שמורה למשוגעים, חלוצים או כאלה שאוהבים פרוייקטים – עד שהגיעה מסילת הרכבת שהפכה את העיר למקושרת, מרושתת ומודרנית. השם פיניקס פירושו עוף החול, שמתחדש כל הזמן.
מזג האוויר בפיניקס
בפניקס חם כמו בישראל, אם כי מדובר על מדבר כך שמי שמגיע בענייני עבודה בפיניקס מאזור מישור החוף, צפוי ליותר יובש ממה שהוא רגיל. בחורף חם יותר מאשר בארץ – עם מינימום ממוצע של 20 מעלות. סך הכל, לישראלים מדובר באקלים ידידותי וחיובי, במיוחד עבור מי שמעדיף חום או סובל בקור.
אתרים מומלצים בפיניקס
מי שאוהב מוזיאונים, אופרה, קונצרטים ומחול – פיניקס היא גן עדן ממש. גם בנושאים אחרים כמו מדע והיסטוריה העיר מתמחה, ומקדישה מוזיאונים ותצוגות רבות לנושאים מגוונים. יום חופש – מהסוג שמגיע בכל סוף שבוע עבודה בפיניקס – אפשר לנצל גם כדי לטייל בפארק פאפאגו, לבקר בגן הבוטני המדברי או במרכז לאמנות באבן, לטייל במתחם ההיסטורי עם בתים ויקטוראיניים יפהפיים, לעשות הרבה שופינג או לבקר בגן החיות, שמטפח מעל 1000 סוגים של בעלי חיים.
בילוי מומלץ באריזונה
בין הצעות הבילוי שאריזונה מצטיינת בהן אפשר למנות את המועדונים השונים שמתמחים במוסיקת קאנטרי ובסגנון הווסטרן. הסגנון העממי-מקומי הזה משתלב יפה עם בלוז, ג'אז ואפילו עם מועדוני ריקודים שמושמעת בהם מוסיקה אלקטרונית ולהיטים. אין סיכוי להעביר תקופת עבודה באריזונה בלי לבלות במקום כזה, שמוקדש אך ורק לתרבות הווסטרן או מתכתב איתה בצורה כזאת או אחרת. עוד בילוי מומלץ הוא כמובן ביקור בגראנד קניון, אחד האתרים המתויירים ביותר בארה"ב, שנמצא בצפון המדינה.

0.0 00

COFCO Chinese Cultural Center

המקום כשמו כן הוא – מרכז לתרבות הסינית. כאן תוכלו למצוא פרטי מידע רבים לגבי המורשת והמסורת הסינית. מדובר במתחם גדול אשר כולל גנים…

0.0 00

פיניקס הינה בירת מדינת אריזונה. מעצם היותה כזו, היא מהווה מוקד ראשי מבחינה כלכלית, דמוגרפית ועוד. ולראייה, בפיניקס יושבות חברות ענק דוגמת גוגל ואי-ביי.

כמו כן, כעיר בירה,…

5.0 01

Bobby Q

מסעדת ברביקיו מצויינת ומסבירת פנים. במקום מספר סוגי תפריטים: תפריט המיועד למאכלים אותם לוקחים ולא אוכלים במסעדה, תפריט ילדים ותפריט כללי. המיון לתפריטים שונים מקל ומייעל…

אם אתם מחפשים עבודה בארה"ב ביעד קיצי וחמים בואו לעבוד באריזונה – שם קיץ כל השנה! אריזונה נמצאת בדרום מערב ארצות הברית והיא אחת המדינות החמות ביותר בה