עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אם אתם מחפשים עבודה בארה"ב ביעד קיצי וחמים בואו לעבוד באריזונה – שם קיץ כל השנה! אריזונה נמצאת בדרום מערב ארצות הברית והיא אחת המדינות החמות ביותר בה. בשיא הקיץ הטמפרטורות עלולות להגיע ל – 52 מעלות צלזיוס (ואפילו יותר) ובעונת החורף מזג האויר בה מתון ונעים. שטחה הגיאוגרפי כמעט 300,000 קמ"ר ורוב שטחה מדברי.

חובבי המדבריות ישמחו לשמוע שלאריזונה נוף מדברי מהפנט ויש בה עולם חי וצומח ייחודי שגדל רק באיזורי מדבר צחיחים ויבשים כמו באריזונה. מלבד לנופי הטבע הקסומים תוכלו להנות מהמון אתרי תיירות מעניינים, שאחד המפורסמים מביניהם הוא מכתש המטאור. זהו מכתש ענק אשר נוצר כתוצאה מהתנגשות של אסטרואיד לפני אלפים של שנים וכיום הוא נחשב לאחת האטרקציות המרכזיות והמובילות במדינה.

כמו כן, באריזונה מצויה שמורת האינדיאנים הגדולה ביותר בארה"ב (שמורת בני הנאבאחו) שמאוד מומלץ להגיע ולטייל בה ולבקר בקניון דה שיי שנמצא במרכזה. בנוסף, תמצאו מגוון פארקים לאומיים במדינה ותוכלו להנות משלל מקומות בילוי ואטרקציות במסגרת עבודה באריזונה.

מבחינה כלכלית אריזונה נחשבת למתקדמת וכמו כמעט בכל יעד של עבודה בחו"ל גם כאן תחום העבודה הפופולארי הוא המכירות, שמניב רווחים גבוהים הן למעסיקים והן לעובדים. העבודות בענף המכירות הן כידוע במכירת ציורי שמן ומכירה של מוצרים שונים בעגלות. יחד עם זאת, ישנן משרות נוספות המוצעות לישראלים באריזונה כגון עבודות של טיפול בילדים לנשים צעירות וניקוי שטיחים.