עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

פיניקס הינה בירת מדינת אריזונה. מעצם היותה כזו, היא מהווה מוקד ראשי מבחינה כלכלית, דמוגרפית ועוד. ולראייה, בפיניקס יושבות חברות ענק דוגמת גוגל ואי-ביי.

כמו כן, כעיר בירה, היא טומנת בחובה מקומות בילוי רבים ומוצלחים, כאשר כל אחד יוכל למצוא לו מועדון או פאב לטעמו. להלן מדגם מומלץ של מועדונים באריזונה בפיניקס.

Sun Up Brewhouse & Brewing

מבין המגוון העצום של מועדונים וברים בפיניקס אי אפשר לפספס את המועדון הזה. מדובר במקום בילוי שמהווה הן מועדון הופעות חיות והן מבשלת בירה. המבשלה שבמקום מציעה אינספור סוגי בירות ומכל רחבי תבל ובכך הופכת את המועדון לאטרקטיבי יותר משאר מועדונים באריזונה.

יתרה מזו, במקום שוררת אווירה חברותית ונעימה במיוחד, עניין שמסביר את הסיבה לכמות האנשים הגדולה אשר פוקדת את המקום מדי יום ביומו. לעתים תכופות, המועדון החביב מציע הטבות והנחות רבות על משקאות אלכוהוליים, כמו גם על מנות אוכל מהתפריט. כדאי להגיע!!

טלפון: 602-279-8909

כתובת: 322 East Camelback road

אתר – www.sunupbrewing.com

Sky Lounge

מועדון מעולה אשר מיועד לכל אלו שמאוהבים בשילוב המהנה של שתייה חריפה וריקודים עד השעות הקטנות של הבוקר. המועדון מוכר מאוד בפיניקס ובעל מוניטין חיובי ביותר. מבחינת מוזיקה כדאי לדעת שהשירים המתנגנים במועדון מגוונים ויכולים להיות מסגנון הדאנס, ההאוס, הפופ והרוק.

במקום בר שכולל מגוון רחב של שתייה, כמו גם מטבח עשיר. טרם היציאה למקום מוטב לגלוש באתר הבית של המועדון ולהתעדכן על המבצעים השונים שלעתים מתפרסמים לגבי מנות האוכל והאלכוהול.

טלפון: 602-229-1110

כתובת: 132 E. Washington St.

אתר – www.clubzone.com

Whiskey River Saloon

המועדון מרהיב ביופיו מאחר ומעוצב בהשראת המערב הפרוע. מי שילך למועדון בסופי השבוע (בימי שבת וראשון) עשוי גם להיתקל בבוקרים אמיתיים שחיים באזור ומחפשים מקום נחמד ליהנות, לנוח ולהרגע מהשבוע שחלף. את בוקרים אלו תוכלו לזהות בקלות זכות הכובעים רחבי השוליים שהם בטח יחבשו לראשם.

מהפן המוזיקאלי, יש לדעת כי במקום נערכות הופעות חיות של להקות שונות כאשר תקליטן הבית מלווה אותן.

טלפון: 602-867-2802

כתובת: E. Greenway Parkway

אתר – www.whiskeyriversaloon.com

The Museum Club

אתם יכולים להוסיף עוד מועדון מיוחד במינו לרשימת מועדונים באריזונה שאסור לפספס והוא 'מועדון המוזיאון'. מדובר במועדון הופעות חיות ישן נושן אותו הקימו בשנות השלושים. הסגנון המוזיקלי העיקרי של המקום הינו הקאנטרי כאשר גם מי שפחות מחובר לסגנון זה יכול ליהנות מההופעות, שכן הן קלילות ומשמחות. יש לציין כי בתום ההופעות המקום ממשיך לתפקד כמועדון לילה רגיל בדומה לשאר מועדונים באריזונה.

טלפון: 928-526-9434

כתובת: 3404 E. Route 66, Flagstaff

אתר – www.museumclub.com