עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

Bobby Q

מסעדת ברביקיו מצויינת ומסבירת פנים. במקום מספר סוגי תפריטים: תפריט המיועד למאכלים אותם לוקחים ולא אוכלים במסעדה, תפריט ילדים ותפריט כללי. המיון לתפריטים שונים מקל ומייעל את הבחירה וההזמנה במסעדה. במסעדה מוגש לחם תירס מעולה שאף רבים שאינם חובבי תירס מעידים כי הוא ערב לחך. המנות הקטנות שנלוות למנות העיקריות טובות גם הן – נסו את סלט הכרוב!

טלפון: 602-995-5982

כתובת: 8501 N 27th Ave

אתר – www.bobbyq.net

Carolina's Mexican Food

מסעדה זו תתאים לכל אוהבי האוכל המקסיקני. במקום מוגשות טורטיות מעולות ויש כאלה שיגרסו כי מסעדה מקסיקנית טובה נמדדת על פי הטורטייה שלה… מחירי המנות נחשבים לזולים במיוחד והתמורה עולה על המחיר ובהרבה. תפריט המסעדה עשיר וכולל מנות טאקו, ארוחות בוקר, מנות בורוס, מנות צ'ימיצ'נגה ועוד.

טלפון: 602-252-1503

כתובת: 1202 E Mohave St

אתר – www.carolinasmex.com

Postino Central

מסעדה אשר מגישה מאכלים מן המטבח האיטלקי. מלבד המנות הטעימות המוגשות במסעדה, חשוב להתעכב על נושא השירות. המלצרים נעימים, לבביים, מנומסים ונכרת השתדלות עצומה בכדי להוציא מהמסעדה לקוחות מרוצים. חשוב לדעת כי המנות גדולות ונדיבות וניתן לחלוק מנה אחת עם אדם נוסף. במקום מוגשים יינות איכותיים ומנות איטלקיות אותנטיות כמו סלט פניני, ברוסקטה ועוד.

טלפון: 602-274-5144

כתובת: 5144 N Central Ave

אתר – www.postinowinecafe.com

Segal's Oasis Grill

אי אפשר לסיים את הכתבה מבלי להזכיר מסעדה כשרה אחת. מסעדת הגריל של סגל מציעה מאכלים כשרים ומכל הסוגים. כלומר, יש להם מספר תפריטים כשכל אחד מהם מציע סגנון אוכל שונה. ישנו את תפריט הגריל הרגיל ובנוסף אליו קיימים: תפריט סושי, תפריט מקסיקני, 'תפריט שבת' ותפריט מנות גורמה. כאמור, הכיף הגדול בכך הוא שהכל כשר!!

המסעדה משרתת בנאמנות את הקהילה היהודית של פיניקס בפרט ושל אריזונה בכלל. מרבית המוצרים מיובאים מישראל, כמו גם היינות הטעימים הכשרים המוגשים במקום. לכל החוששים, מבחינת שחיטה כשרה וכל הנגזר מכך – אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם, שכן המסעדה מקפידה בחומרה רבה על כל נושא הכשרות.

טלפון: 602-285-1515

כתובת: 4818 N 7th St.

אתר – www.segalsonestop.com