עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אלסקה

אלסקה היא בין הנקודות הצפוניות ביותר שעדיין מיושבות בבני אדם, בדומה לסיביר או איסלנד. מעדויות ארכיאולוגיות נראה שההתיישבות בה החלה עוד בתקופת האבן, אבל תיעוד בכתב על המקום קיים רק מהמאה ה-18. למשך זמן מה היה האזור שייך לרוסיה, ושימש בעיקר לייצור פרוות, עד שקנתה ארצות הברית את השטח. במאה ה-19 נהרו מאות אלפים לחפש עבודה באלסקה במה שנקרא המירוץ לזהב, לאחר שהתגלו בה עורקי זהב רבים, ויזמים התיישבו בה כדי להפיק נפט וגז.

בילוי מומלץ באלסקה

הבילוי המומלץ ביותר באלסקה הוא אלכוהול וטבע. אפשר לעשות את זה מסודר: לשלם עבור בקתת נופש קטנה ומחוממת, שכוללת ספא מפנק וארוחות בשר מצוינות ולצאת לפאב המקומי בערב. ואפשר גם לבקר בחוות סלמונים, לצפות בקרחונים, לוויתנים או דובי קוטב (מי שלא הזדמן לו במהלך העבודה) ולטייל במרכזי הערים. עבודה באלסקה היא לא למפונקים ולכן אין מה לצפות למצוא שם לאונג' ברים יוקרתיים למעט בקרוזים שעושות הספינות, אלא בעיקר מקומות בילוי עממיים.

0.0 00

טיולים באלסקה מבטיחים חוויה של פעם בחיים. אם אתם רוצים להיחשף לריגושים מעולם אחר – מסלולי טיול באלסקה הם הדרך לעשות זאת!

טיולים באלסקה

בימינו, הביקוש לאלסקה כאחד…

0.0 00

חיי לילה בשילוב נוף מושלג ואייל קורא ברקע יכולים לספק מועדונים באלסקה. יש לך עבודה בארה"ב באלסקה ואתה תוהה לאיזה מועדון באלסקה ללכת? קרא כאן!

חלק בלתי נפרד…

0.0 00

אוכל טוב בשילוב שמיים בגווני כחול – אפור שובה לב, דובים ושמורות טבע נדירות זה מסעדות באלסקה. מה נחשבת מסעדה טובה באלסקה? התשובה לפניכם!

מסעדות באלסקה

אם מצאתם…

תחום עבודה נפוץ מאוד באלסקה הוא הדייג. אם אתם רוצים לשלב כסף עם דייג וטבע מופלא אז ככל הנראה עבודה בארה"ב במדינת אלסקה תתאים בדיוק עבורכם