עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

לפניכם מספר עובדות חשובות שכדאי לכם לדעת על מדינת אלסקה: זוהי המדינה הגדולה ביותר בארה"ב, אין לה גבול משותף עם יתר המדינות והיא מופרדת על ידי קנדה. עיר הבירה של אלסקה היא ג'ונו והאקלים בה קר באופן קיצוני רוב ימות השנה.

אלסקה היא יעד תיירותי פופולארי והיא גם יעד נפלא של עבודה בחו"ל לכל מחפשי החוויות וההרפתקנים שבינכם. תחום עבודה באלסקה שנפוץ  מאוד הוא הדייג. אם אתם רוצים לשלב כסף עם דייג וטבע מופלא אז ככל הנראה עבודה בארה"ב במדינת אלסקה תתאים בדיוק עבורכם.

עבודה בענף הדיג מתחלקת לשני סוגים: האחד, עבודה במפעלים שונים בהם ניתן לעבוד בתפקידים הכוללים פריקה, מיון, שקילה ואריזת הדגים. הסוג השני הוא עבודה על סירות הדיג עצמן, שהן סירות ענקיות ועליהן צוות דייגים, קפטן ועובדים נוספים כמו טבחים ועובדי עיבוד. השכר משתנה בהתאם לתפקיד ולסוג העבודה.

חשוב לציין שעל מנת לעבוד באופן חוקי בתעשיית הדייג באלסקה יש להנפיק אשרת עבודה מתאימה ורישיון דייג. אם אתם שוהים באלסקה ואתם מעוניינים למצוא עבודה בענף זה תוכלו לעבור בין סירות הדייגים ולברר אם מחפשים עובדים. הכי מומלץ זה לבצע את כל הבדיקות בעודכם בארץ דרך אתרי דרושים בחו"ל. קחו בחשבון שישנם חמישה אזורי דייג מרכזיים ובכל אחד מהם גדלים זנים שונים של דגים בעונות שונות. שיא עונת הדיג הוא בקיץ אך ישנה עבודה לאורך כל ימות השנה.

אלסקה היא מדינה בה אוצרות טבע מופלאים ומלבד להצצה אל עולם הטבע הימי והמהפנט שתספק לכם העבודה תוכלו גם להנות מזנים מיוחדים של בעלי חיים כמו הדובים החומים, לראות שטחי נוף פראיים, קרחונים אדירים, פיורדים ואינספור אתרי תיירות קסומים שאין כמותם.