עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אוכל טוב בשילוב שמיים בגווני כחול – אפור שובה לב, דובים ושמורות טבע נדירות זה מסעדות באלסקה. מה נחשבת מסעדה טובה באלסקה? התשובה לפניכם!

מסעדות באלסקה

מסעדות באלסקה

אם מצאתם עבודה בארה"ב באלסקה ואתם חושבים שמה שמצפה לכם זה רק נופים יפים להפליא, עולם חי מרתק ומזחלות שלג אטרקטיביות – טעות בידיכם, שהרי גם מסעדות באלסקה הן תענוג שכדאי לקחת בו חלק! בכדי לסבר את אוזניכם בנושא קצת יותר במאמר זה תוכלו למצוא רשימת מסעדות באלסקה שנחשבות למומלצות מאוד.

מסעדות מומלצות באלסקה

Snow City Café

בית קפה – מסעדה שיכול להתאים לכל אחד ואחת בעקבות האקלקטיות העצומה. כלומר, המקום מגיש מגוון עצום של מאכלים המשלבים בתוכם מטעמים ותיבולים מכל מיני מקורות ומטבחים. הארוחות המדוברות ביותר במסעדה הן ארוחות הבוקר – יש אומלטים רבים ובכל מיני טעמים, כמו גם מגוון רחב של ארוחות בוקר. בנוסף, בתפריט ניתן למצוא כריכים מפתים, מרקים ומנות עיקריות חמות. מרבית הדעות על המסעדה הן חיוביות כאשר מעבר לאוכל המצויין מספרים כי גם השירות לבבי, חברותי ונעים.

טלפון: 907-272-2489

כתובת: 1034 W 4TH Ave, Anchorage

לאתר – www.snowcitycafe.com

Simon & Seafort's Saloon & Grill

מסעדה טובה כאשר התיאור הכי טוב שניתן אולי להעניק לה הוא מסעדה שרודפת למצוינות. הבשורות הטובות הן שהיא אכן מצליחה להגיע לשם. השף ג'יימס שפרד הוא חלק מהותי מהאיכות ומהרמה הגבוהה של המסעדה. הוא נוטה לשלב בין רכיבי מזון מקומיים מאלסקה עם טעמים אמריקניים מוכרים והתוצאה פשוט מדהימה. אותם רכיבי מזון מקומיים הם פירות הים הפראיים של אלסקה כך שלחלוטין נחשפים לטעמים ונינוחות חדשים. פרט חשוב נוסף הוא כי המחירים סבירים ונחשבים לנוחים יחסית, עניין שמעלה את אטרקטיביות המסעדה עוד יותר.

טלפון: 907-274-3502

כתובת: 420 L St, Anchorage

לאתר – www.simonandseaforts.com/page/home

Bear Tooth Theatrepub & Grill

מסעדה השוכנת במעין בית קולנוע ייחודי. בניגוד לבתי קולנוע רגילים שמגישים לקהל הצופים פופקורן ומתוקים, בבית קולנוע זה ישנה מסעדה שמכינה מנות טריות לפני הזמנה באותו הרגע. מבין המנות ניתן למנות את מנות הפיצה, הבוריטוס, הטאקו, הסלטים, מתאבנים שונים והרשימה עוד ארוכה. בקיצור – מי שמחפש חוויה שלצידה מוגש אוכל מעולה – זה לגמרי המקום לעשות זאת!

טלפון: 907-276-4200

כתובת: 1230 W 27th Ave, Anchorage

לאתר – www.beartooththeatre.net

Paradise Cafe

בית קפה – מסעדה נהדר בג'ונו שבאלסקה. ההתמחות של המקום היא ללא ספק באפייה אך לא רק. בתפריט ניתן לאתר מנות כמו ארוחות בוקר, מרקים, סלטים, סנדוויצ'ים וכמובן מאפים, עוגות ועוגיות שעשויים לגרות כל אחד ואחת. יש לציין כי רמת הטריות גבוהה, עניין בו מבחינים מיד עם הביס הראשוני באחת המנות. פרט לכך, השירות במקום ברמה גבוהה יחסית לבית קפה, עניין שגורם לרבים לחזור ולסעוד בו בשנית. אם אתם מגיעים למקום – נסו את טארט הלימון המוצלח!

טלפון: 907-586-2253

כתובת: 245 Marine Way, Juneau

לאתר – paradisecafeyeehaw.com