עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

טיולים באלסקה מבטיחים חוויה של פעם בחיים. אם אתם רוצים להיחשף לריגושים מעולם אחר – מסלולי טיול באלסקה הם הדרך לעשות זאת!

טיולים באלסקה

טיולים באלסקה

בימינו, הביקוש לאלסקה כאחד מיעדי עבודה בארה"ב הולך וגובר והסיבה לכך ברורה. אלסקה הינה מדינה קסומה ומסקרנת, שכן מזג האוויר בה אינו צפוי, כמו גם בעלי החיים והנופים בהם תיתקלו במהלך השהייה בה. טיולים באלסקה מאפשרים ליהנות בצורה שונה וייחודית מטיולים אחרים בארה"ב בפרט ובעולם בכלל ועל כך תוכלו לקרוא בהרחבה בכתבה הבאה.

טיולים מומלצים באלסקה

The Mendenhall Glacier

קרחון מקסים שהגישה אליו בטוחה ונוחה. לפני היציאה לטיול יש להכנס למרכז המבקרים באזור כאשר המלצה חמה היא להגיע אליו בשעה מוקדמת עקב התורים הארוכים אליהם ניתן להיקלע בשעות מאוחרות יותר. מסלול ההליכה עד לקרחון עצמו אמור לקחת כשלוש שעות כאשר בסיומו מגיעים לנקודת תצפית מצויינת. במהלך הסיור תיתקלו במפלים יפים, אגמים ציוריים ועוד. כדאי להצטייד בארוחת צהריים!

כתובת: At the head of Glacier Spur Road Juneau

אתר – www.alaskatrekker.com/mendenhall.htm

Last Chance Mining Museum

מוזיאון זה נמצא בג'ונו שבאלסקה ומאפשר לכם להציץ להיסטוריה המרתקת של תעשיית מכרות הזהב באזור. מדובר על מוזיאון מבוקש מאוד, שכן הוא נמנה על המוזיאונים הלאומיים ההיסטוריים. במהלך הסיור במוזיאון תפגשו בכל האביזרים והכלים שקשורים לעבודת הכרייה, כגון: מדחסי כרייה, קטרים חשמליים וכלי כרייה תעשייתיים.

טלפון: 907-586-5338

כתובת: 1001 Basin Rd.

זמני פעילות: מאמצע חודש מאי – סוף חודש ספטמבר בין השעות 9:30-12:30 ולאחר מכן בין השעות 15:00-18:30

אתר – gastineauchannel.blogspot.com/2008/09/last-chance-mining-museum.html

Alaska Native Heritage Center

מרכז זה מצוי באנקורג' ומציג את תרבות הילידים של מדינת אלסקה כאשר התרבות מוצגת בכמה אופנים מעניינים במיוחד. סיפורים היסטוריים על הילידים הם דוגמא אחת. כמו כן, התרבות מוצגת בעזרת ריקודים מסורתיים, יצירות אמנות שונות ועוד. יש לציין כי הביקור במקום עשוי להלהיב רבים מכם שמתעניינים במורשת של עם עתיק.

טלפון: 907-330-8000

כתובת: 8800 Heritage Center Dr Anchorage

זמני פעילות: המקום סגור בחורף לקהל הרחב ונפתח בעונת הקיץ בהתאם לתערוכות והאירועים הנערכים במקום ולכן יש להתעדכן באתר האינטרנט

אתר – www.alaskanative.net

Alaska Zoo

גן חיות זה הוא המקום לראות את כל החיות הנהדרות שיש באלסקה, שהרי אין טיול אמיתי באלסקה מבלי לראות את עולם החי המדהים שלה. במהלך הסיור בגן החיות תוכלו לראות איילים קוראים, דובי גריזלי שחורים, זאבים שונים, שוורים, עזי הרים, דובי קוטב ועוד הרבה סוגי דובים אחרים ויפים. אל תפספסו!!

טלפון: 907-346-2133

כתובת: 4731 O'Malley Rd Anchorage

זמני פעילות: מדי יום 10:00-16:30 (יש תאריכים ספציפיים בהם המקום סגור ועליהם מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט)

אתר – www.alaskazoo.org