עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

Bob And Barbara's

פאב מוכר ביותר בפילדלפיה שאותו פוקדים אנשים מכל הסוגים והגילאים. כדאי לדעת שמרוב הצלחתו של פאב זה לרוב המקום מלא וגדוש ולכן כדאי להגיע בשעה מוקדמת יחסית. יש לדעת כי מדובר במקום שלא נח לרגע ודואג שיהיו פעילויות שונות מדי ערב. למשל, יש ערבי ג'אז, מסיבות של תקליטנים טובים מוכרים יותר או פחות ואפילו ערבי דראג ומשחקי בינגו. המחירים הנוחים של המשקאות האלכוהוליים, כמו גם מחירי המאכלים והמנות השונות מתווספים ליתרונות של המקום.

טלפון: 215-545-4511

כתובת: 1509 South St

לאתר – www.yelp.com/biz/bob-and-barbaras-philadelphia

Bump

מועדון שנחשב ללהיט בפילדלפיה ויש לכך מספר סיבות. האחת היא שהמקום מהווה מועדון חברים המעניק תחושת משפחתיות חמה ואינטימית. שנית, במקום מוגשים משקאות אלכוהוליים מעניינים ומיוחדים דוגמת ליקר קרם הבורלה. שלישית, לעיתים תכופות נערכים במקום מבצעים שווים על משקאות שונים. רביעית, פרט להיותו של המקום מועדון מהנה הוא גם מהווה מסעדה טובה כאשר מנות הדגל שלה הן מנות הטורטליני. עדיין לא השתכנעתם? בדקו את המקום בעצמכם!

טלפון: 215-732-1800

כתובת: 1234 Loust St.

לאתר – www.bumplounge.com

ובמידה והלינק אינו פעיל הכנסו לקישור הבא:

www.aroundphilly.com/philadelphia-drink-dine-bump-lounge/cdp-722

Shampoo

מועדון השמפו מיועד בעיקר לקהל ההומואים והלסביות אבל לא רק להם. מועדון זה נחשב להצלחה גדולה בעקבות המבנה המצויין והמרווח שלו: שתי קומות, שני בארים, שתי רחבות המיועדות לריקודים, כמה אזורי מנוחה ומספר פינות אינטימיות ומעט מבודדות. מגוון המסיבות עצום ויכולות להיערך מסיבות דראג, מסיבות מוזיקת רטרו, מסיבות מוזיקה טכנו ועוד.

טלפון: 215-922-7500

כתובת: 417 N 8th St

לאתר – www.shampooonline.com

Woody's Bar

מועדון זה ישן יחסית ומוכר מאוד בפילדלפיה. מדובר על מועדון גייז כאשר הומואים הם הקהל העיקרי. בהקשר לכך יש לומר כי לא יפתיע אם גם תיתקלו בנשים, שכן לעיתים רבות מגיעות אליו גם בנות אך בטח ובטח שלא מדובר על מספרים גדולים. מועדון זה אינו גדול מאוד, כך שבמרבית המקרים הרחבה עמוסה וגדושה באנשים שמפזזים לצלילי הפופ, הדאנס או ההיפ הופ. כדאי לדעת כי בשעות הבוקר המקום מתפקד גם כבית קפה – מסעדה נחמד.

טלפון: 215-545-1893

כתובת: 202 S 13TH ST

לאתר – www.woodysbar.com