עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

מיאמי היא עיר מרכזית בדרום – מזרח פלורידה, ארה"ב. בעבר הייתה מיאמי מעוזם של אזרחיה הקשישים של ארצות הברית אך עם השנים היא הפכה לעיר מרכזית מבחינה תרבותית וכלכלית והיא מכונה השער של אמריקה בשל מיקומה הגיאוגרפי. כיום מיאמי היא בין ערי הנופש העיקריות בארה"ב ומיליוני תיירים פוקדים אותה מדי שנה, מרביתם מגיעים אל אחד האזורים היפים ביותר – מיאמי ביץ'.

מיאמי ביץ' היא עיר חוף אשר נמצאת בין מפרץ ביסקיין לאוקיינוס האטלנטי ומחוברת למיאמי. זהו אזור מדהים של חופים ארוכים ורחבים אשר עד לפני כתשעים שנה היה מקום שומם ששימש בעיקר לחקלאות. כיום האזור כולל בתי מלון יוקרתיים ומפוארים, מגרשי גולף, מגרשי טניס, מועדונים, בארים, בתי קפה, בתים ומבנים לשימור ועוד מגוון רחב של אטרקציות. רוב התושבים במיאמי ביץ' הגיעו מניו יורק וביניהם אמנים רבים ויוצרי תרבות אשר השפעתם ניכרת מאוד בעיצובה של העיר. כך למשל רובע הארט דקו במיאמי ביץ', אשר מאופיין בבתים שצבועים בצבעי ורוד, סגול וטורקיז.

כאמור, החופים במיאמי ביץ' הם האטרקציה המרכזית. מזג האויר הקייצי, המים הנקיים, החולות הלבנים ועצי הדקל הרבים מושכים תיירים מרחבי העולם ומארה"ב לנפוש בעיר. בטיילת המפותלת, שגם היא מעוצבת בסגנון ארט דקו, מצולמים צילומי אופנה בינלאומיים. הטיילת גם מושכת אליה המון תיירים, רוכבי אופניים ואת מחליקי הרולר בליידס והסקייטבורד.

מיאמי ביץ' מגוונת מאוד מבחינה תרבותית, גם בזכות גלי ההגירה מדרום אמריקה והאזור. השפעתה של ההגירה לעיר מתבטאת בתחומי האומנות, אופנה, אוכל, מוזיקה ומחול. היהודים הם מתושביה הותיקים של מיאמי ביץ' והקהילה היהודית בעיר גדולה. מוזיאון המורשת היהודית המרשים מציג תצלומים ופריטים אשר מלמדים על חייהם של היהודים במיאמי ביץ'. אתרים יהודיים נוספים הם האנדרטה לזכר ניצולי השואה ובית הכנסת היהודי בעיר.