עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

פעמים רבות נשאלת השאלה – האם רישיון נהיגה ישראלי תקף בארה"ב? התשובה לשאלה זו תהיה שונה בין מדינה למדינה בארצות הברית ויש לבדוק לעומק את החוקים במדינה בה אתם מתכוונים לשהות. במדינות מסויימות רישיון נהיגה ישראלי יהיה תקף למשך שנה מיום הכניסה ובמדינות אחרות נדרש רישיון נהיגה בינלאומי. אם אתם מחפשים מידע על הוצאת רישיון נהיגה בפלורידה הגעתם למקום הנכון, כאן תוכלו לקרוא על התהליך מתחילתו ועד סופו.

על מנת להנפיק רישיון נהיגה בפלורידה בשלב הראשון יהיה עליכם לגשת למשרד הרישוי המקומי מצויידים בדרכון תקף, אשרת שהייה מתאימה, מספר ביטוח לאומי, תשלום בעבור האגרה ורישיון נהיגה ישראלי (אם קיים). חשוב לציין שאם אין ברשותכם רישיון נהיגה כלשהו (של כל מדינה) תידרשו להשתתף בקורס נהיגה האורך כארבע שעות. לאחר שהגשתם את כל האישורים והמסמכים הדרושים, יש לעבור בחינת תאוריה בכדי לקבל רישיון נהיגה זמני.

השלב הבא בתהליך הוצאת רישיון נהיגה בפלורידה הוא מבחן הנהיגה המעשי. לפני המבחן המעשי (בו הבוחן יבחן את כישורי הנהיגה שלכם) כדאי ללמוד את חוקי התעבורה של פלורידה ולהתאמן בנהיגה עם חבר או מורה לנהיגה. לצורך המבחן המעשי יש לגשת שוב למשרד הרישוי המקומי עם אותם האישורים ותעודות ההזדהות בצירוף תעודת הסיום של הקורס (במידה ונדרשתם לעבור אותו) ועם אישור בחינת התאוריה. הרכב איתו אתם מגיעים למבחן חייב להיות בעל ביטוח בתוקף, טסט ורישון רכב. במשרד הרישוי תעברו בדיקת ראייה, תצלום תמונה ובדיקת זהות. אם עברתם בהצלחה את מבחן הנהיגה המעשי, תוך שלושים יום יונפק לכם רישיון נהיגה אשר ישלח אל כתובתכם.