עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

טיסות לארה"ב

מתכננים נסיעה לארה"ב, למשל לצורך עבודה בארה"ב? קראו פה את כל הפרטים אודות טיסות לארה"ב. לפניכם מדריך המעניק אינפורמציה מועילה והסברים חשובים על טיסות לארצות הברית.

סוגי טיסות

טיסות ישירות לארה"ב

חברות רבות מציעות טיסות ישירות מישראל וחזרה ליעדים שונים בארה"ב. היעד הפופולארי לטיסה ישירה הוא ניו יורק. בדרך כלל טיסות לארה"ב שהן ישירות יהיו יקרות יותר מטיסות ביניים.

טיסות שכר

טיסות לארה"ב מסוג זה מכונות גם טיסות צ'רטר. מדובר בטיסות שמופעלות כמעט תמיד לצד הטיסות הרגילות. חברות התעופה מציעות את טיסת השכר בתנאים שונים מעט מהרגיל: לוח זמני הטיסות שונה, מדובר בטיסות שייתכן ויהיו בהם שינויים רבים – עיכובים והקדמות, חברת הטיסה אינה מתחייבת לדבר בפני הנוסע. מדובר בטיסות שנפוצות בעיקר בעונות של תיירות רבה יותר כגון הקיץ, כריסטמס וכו'. זוהי טיסה שלא מתאימה לכל אחד משום שאם אתם מתכננים לוח זמנים מדויק לביקורכם בחו"ל, לא מומלץ לבחור בטיסת שכר לארה"ב.

טיסות זולות לארה"ב

ישנן שתי דרכים עיקריות להוזיל עלויות של טיסות לארה"ב:

 1. טיסות עם עצירת ביניים – טיסות שבהגדרתן זולות יותר מכיוון שהן פחות אטרקטיביות לנוסע: לוקחות יותר זמן וכרוכות בבירוקרטיית מעבר בין שדות תעופה. חברות התעופה הופכות את הטיסות לאטרקטיביות יותר על ידי הוזלת מחיריהן.
 2. הזמנת כרטיס מראש – אם יודע לכם תאריך הטיסה ואתם מתכננים את הנסיעה לארה"ב זמן מה, מומלץ להזמין כרטיסי טיסה כמה שיותר מוקדם. שיטת "כל הקודם זוכה" בהחלט עובדת כאן בעניין המחירים. ככל שתקדימו להזמין כרטיס כך המחיר יהיה זול יותר.

טיסות פנים בארצות הברית

טיסות לארה"ב שהן ישירות וכן גם טיסות עם עצירת ביניים לא בהכרח יביאו אתכם ליעד המבוקש בתוך ארה"ב. מדובר במדינה כה גדולה שבין המדינות השונות נדרשת לעיתים טיסת פנים. את טיסות הפנים ניתן להזמין בדרך כלל מראש ובכך להוזיל עלויות. עם זאת אם הגעתם ללא הזמנה מראש של טיסת פנים תמיד תוכלו לעשות זאת "בדקה ה-90", בדלפקי החברות בשדות התעופה.

הזמנת כרטיס טיסה לארה"ב

סוגי כרטיסים

טרם מזמינים כרטיס, כדאי לדעת שיש מספר סוגים:

 • תינוקות – תינוק עד גיל שנתיים, עלות כרטיס מסוג זה היא בדרך כלל 10% מכרטיס מבוגר.
 • ילדים עד גיל 12 – זכאים להנחות במחירי הכרטיסים.
 • ילדים מעל גיל 12.
 • צעירים – גילאי 18-24.
 • סטודנטים – סטודנטים זכאים להנחות במחירי הכרטיסים.
 • מבוגרים – כל מי שאינו סטודנט, מעל גיל 18.
 • מבוגרים מעל גיל 60 – זכאים להנחות במחירי הכרטיסים.

מחירים

מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם לעונה וסוג הטיסה והכרטיס. המחיר לכרטיס מתחיל ב- 800$ לטיסה ישירה לא בעונה ועד 1500$ ויותר לטיסה לא ישירה בעונה.

חברות תעופה

להלן חברות התעופה המוכרות ביותר אשר עורכות טיסות לארה"ב:
"אל על", "Turkish airlines", "British airlines", "Air Berlin", "united airline", "Delta airlines" ועוד.

שדות תעופה בארה"ב

להלן רשימת שדות התעופה הפופולאריים בארה"ב:
ניו יורק (JFK), מיאמי (MIA), לוס אנג'לס (LAX), סן פרנסיסקו (SFO), דאלאס בטקסס (DFW), סן דייגו (SDM) ועוד.

מידע חיוני

 • מתי כדאי לטוס? – תלוי במטרת הנסיעה ותלוי אם קיימת אפשרות לבחור את זמן הטיסה. כמובן שבקיץ טיסות לארה"ב יקרות ובהרבה, וכל עונה שהיא לא עונת תיירות פופולארית או עונת חגים כמו ספטמבר – אוקטובר, כרטיסי הטיסה יהיו זולים יותר ושדות התעופה יהיו עמוסים פחות.
 • ויזה לארה"ב – ללא ויזה מסודרת לא תוכלו להיכנס למדינה. בטרם הטיסה וודאו כי הוויזה בתוקף והיא מספיקה לכל זמן השהות המתוכננת שלכם בארה"ב.
 • משך הטיסה – טיסות לארה"ב שהן ישירות לעיר ניו יורק אורכת בממוצע כ-10 שעות. לטיסות עם עצירות ביניים באירופה מתווספות עוד 3-5 שעות טיסה. טיסות פנים בארה"ב נמשכות בין 1-5 שעות תלוי במרחק בין היעדים.
 • יעדים חמים בארה"ב – ניו יורק, מיאמי, לאס וגאס, וושינגטון, סן פרנסיסקו, דאלאס בטקסס, אורלנדו, בוסטון ושיקגו.
ארה"ב מורכבת מ-50 מדינות שחלקן מרוחקות מאוד אחת מהשניה. מסיבה זו, הדרך הטובה, הנוחה והיעילה ביותר להתנייד ולנוע ממקום למקום היא באמצעות טיסות פנים בארצות הברית
במקרים בהם אתם זקוקים לטיפול רפואי בחו"ל ובמקרה של אובדן או גניבה של רכוש, ביטוח נסיעות לחו"ל נותן את המענה ומכסה חלק מההוצאות. רוצים לדעת עוד על ביטוח לחו"ל? מהי פוליסת ביטוח רפואי? ומהו ביטוח נסיעות לחו"ל? לפניכם כל המידע!