עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

לארצות הברית של אמריקה שטח עצום של 9.83 מיליון קמ"ר והיא המדינה השלישית בגודלה בעולם. כמו כן, ארה"ב מורכבת מ-50 מדינות שחלקן מרוחקות מאוד אחת מן השניה. מסיבה זו, הדרך הטובה, הנוחה והיעילה ביותר להתנייד ולנוע ממקום למקום היא באמצעות טיסות פנים בארצות הברית.

אם אתם מטיילים בחוף המערבי של ארה"ב ומשם מעוניינים להמשיך לטייל בחוף המזרחי, או אם הגעתם ללאס וגאס, עיר האורות, ומתכננים לסיים את הטיול בניו יורק, התפוח הגדול, טיסת פנים תקצר את זמן הנסיעה שלכם, תביא אתכם במהירות אל היעד ובכך תוכלו לנצל את מלוא הזמן לטיול. טיסות פנים זמינות בכל עת והן אופציה נוחה לכל נופש, עובד ומטייל בארה"ב.

טיסות הפנים בארצות הברית מאוד פופולאריות וזוכות לביקוש רב הן בקרב התייריים ואנשי העסקים המבקרים במדינה והן בקרב התושבים והאזרחים המקומיים. בהתאם לכך יוצאות כאלפי טיסות פנים מדי יום מטרמינלים נפרדים בשדות תעופה של מדינות שונות אל מגוון יעדים. חשוב לציין שלאור אירועי הטרור של ה-11 בספטמבר רמת האבטחה עלתה ולכן חשוב להגיע לשדה התעופה כשעתיים מראש על מנת לעבור את הבידוק הביטחוני ולהספיק לעלות על המטוס.

ישנן מגוון חברות תעופה המפעילות קווים פניימים בארה"ב, ביניהן אמריקן איירליינס, קונטיננטל, יונייטד איירליינס וג'אט בלו. מחירי טיסות פנים בארצות הברית זולים ביחס למחירי טיסות פנימיות באירופה או ביעדים אחרים. בנוסף, אם אתם מתכוונים להגיע למספר יעדים ויודעים מראש שתצטרכו לטוס כמה פעמים בתוך ארה"ב יהיה עדיף לכם לרכוש כרטיס VUSA.

כרטיס ווזה מאפשר מספר מוגבל של טיסות פנים בארה"ב במחיר נוח והוא מקנה הטבות והנחות שונות. לפני שתרוצו לרכוש כרטיס מסוג זה חשוב לדעת שקיימים מספר הגבלות ולא כל אחד זכאי לקבל כרטיס ווזה לארה"ב. לכן, כדאי לקרוא את כל התנאים והמגבלות החלים על מבקשי הכרטיס.