עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

ארצות הברית נחשבת לאחד מהיעדים המועדפים על פני הישראלים לטיולים משפחתיים ומדי שנה טיולי ירח דבש, בר מצווה, בת מצווה וטיולים משפחתיים שונים נערכים ברחבי ארצות הברית.

האטרקציות במדינות השונות ברחבי ארצות הברית "לא נגמרות" ומטרת רוב המטיילים היא להספיק לבקר בכמה שיותר מקומות בזמן הקצר ביותר. אחוז גבוהה במיוחד מהישראלים אשר נוסעים לטיול משפחתי או טיול זוגי לארצות הברית נוהגים להשכיר רכבים על מנת שיוכלו להיות ניידים בין אטרקציה לאטרקציה ומדינה למדינה.

המרחקים בין המדינות בארצות הברית גדולים במיוחד ולעתים נדרש לנסוע מספר ימים עד להגעה למקומות הרצויים, עם זאת, טיול עם רכב בארצות הברית עשוי לחסוך לכם כסף רב על טיסות במהלך הטיול שלכם.

חוקי נהיגה בארצות הברית

כללי הנהיגה בארצות הברית דומים במיוחד לכללי הנהיגה בארץ, עם זאת, עליכם להכיר את השינויים בין חוקי הנהיגה היטב, מכיוון שאי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש. במידה והנכם מתכוונים לנסוע לטיול Road trip ברחבי ארצות הברית או לשלב מסלולי נסיעה ארוכים במיוחד בין המדינות, מומלץ שתכירו היטב את הכבישים בארצות הברית.

כבישים: ישנה רשת של אוטוסטרדות ברחבי ארצות הברית הנקראת Interstate Highway System אשר חלקן חינמיות ובחלקן תידרשו לשלם אגרה, מומלץ להכיר את הסימנים של האוטוסטרדות בהן נדרש לשלם אגרה על מנת לתכנן את המסלול שלכם מראש.

כמו כן, ישנם סימונים בכבישים לפי רוחות השמיים וסימונים המחייבים את הנהגים לנהוג בדרכים מסוימות, לכן, לקראת הטיול שלכם, מומלץ להכיר היטב את התמרורים והשלטים השונים ולתכנן את מסלולי הנסיעה שלכם מראש. כמו כן, ישנם כבישים אשר חוצים מדינות הנקראים Interstates.

חוקי הנהיגה בארה"ב השונים מהחוקים בארץ

  • פניות ימינה בכבישי ארה"ב מותרות גם כאשר הרמזור אדום. כמובן, שעליכם להאט ולשים לב היטב שאף רכב אינו מגיע. שימו לב בהגעתכם לצמתים ולקראת הפנייה ימינה שאין תמרור כלשהו אשר מבטל את החוק.
  • פניות שמאלה מוצגות באמצעות רמזור משותף לממשיכים ישר ולפונים שמאלה. הפנייה לעומת זאת מתאפשרת רק לאחר שנותנים לכלל התנועה אשר מגיעה ממול לעבור. במקרים בהם מוצבים רמזורים אשר מסמלים בירוק פנייה שמאלה יש לפנות באופן רגיל.
  • אסור לעקוף אוטובוסים צהובים אשר מסיעים תלמידים בזמן שהם עוצרים בצד לצורך העלאה או הורדה של תלמידים.
  • שימו לב לשלטי העצור הדורשים מכלל המגיעים מהכיוונים השונים לעצור כאשר לרכב הראשון יש זכות קדימה.
  • מומלץ להצטייד בכסף קטן על מנת לשלם את האגרות הנדרשות בכבישי אגרה Toll Road.
  • שימו לב לנתיבים של התחבורה הציבורית Carpool אשר רק בשעות מסוימות ניתן לנסוע עליהם.

היעזרו באתר האינטרנט שלנו וקראו את הטיפים והמדריכים השונים שבאתר על מנת שתהיה לכם "נחיתה רכה" בארצות הברית. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לייעוץ ולמציאת עבודה בארה"ב.