עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אם אתם טסים לטייל או לעבוד בפלורידה אל תוותרו על הביקור בדיסניוורלד שבאורלנדו זאת חוויה לכל הגילאים! אורלנדו הפכה לאחת מיעדי התיירות העיקריים בעולם הרבה בזכות וולט דיסני שהקים בעיר את פארק השעשועים הענק דיסניוורלד.

פארק השעשועים דיסני-וורלד הוקם בשנת 1971, שש עשרה שנה אחרי שהקים וולט דיסני את דיסנילנד וחמש שנים אחרי מותו בשנת 1966. וולט דיסני רצה והצליח להקים את פארק השעשועים הגדול בעולם ואחריו קמו באורלנדו עוד פארקי שעשועים. ביקור בדיסניוורלד זואת חוויה שאסור לפספס!

דיסניוורלד היא עיר בפני עצמה, יש בה תחבורה ציבורית, מפעל אנרגיה, משטרה מקומית ומוקדי חירום. באתר הנופש דיסניוורלד ארבעה פארקים מרכזיים ותוכלו למצוא שלל אטרקציות בכל אחד מהם, בלי רגע אחד של שיעמום. הממלכה הקסומה, מרכז אפקוט ואולפני דיסני MGM הם שלושת הפארקים העיקריים בדיסני-וורלד ופארק ממלכת החיות. בדיסניוורלד שלושה פארקי מים ששניים מהם פתוחים לקהל, פארק לאגונת טייפון וחוף סופת השלגים.

ביקור בן יום אחד בדיסניוורלד לא יספיק לכם כד למצות את כל מה שהפארק מציע ולכן ממוקמים בפארק בתי מלון רבים ברמות שונות. לכל בית מלון סגנון מיוחד משלו ובתי המלון בפארק מפנקים יותר מכל בית מלון שנמצא מחוץ לאתר. בבתי המלון פעילויות מהנות וגם הסעות לפארקים השונים. כמו כן, תוכלו גם למצוא בפארק וילות מפוארות ומאובזרות.

דאון טאון דיסני היא העיר התחתית של דיסניוורלד, זהו מרכז קניות בתוך אתר הנופש שבתוכו חנויות רבות, מועדוני לילה, אולמות קולנוע, מסעדות ומופעים.

אתר הנופש דיסניוורלד באורלנדו הוא המקום המושלם לבילויים וכל פארק באתר מיוחד ומהנה, תוכלו להנות ממתקנים נפלאים, הופעות, להצטלם עם כוכבי דיסני, לצפות בסרטי תלת מימד שנראים כל כך אמיתיים ובהעתקים של 11 מדינות. כל אלה הם רק חלק קטן ממה שמציע אתר הנופש דיסניוורלד.