עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

שיקגו

בשיקגו שבמדינת אילינוי חיים נכון להיום כמעט 3 מיליון תושבים. מדובר בעיר שהתפתחה במהירות במאה השנים האחרונות והפכה מעיר מוכת אסונות, בעיות ומלחמות גנגסטרים לעיר משגשגת. בעיר קמו כמה מן ההשפעות הגדולות של תקופתנו בתחומים רבים, כגון: אסכולת שיקגו באדריכלות, אוניברסיטת שיקגו המפורסמת, התוכנית המפורסמת שהאמריקאים פשוט מעריצים – "Saturday night live", הקמת תיאטרון שיקגו, הפיכתה העיר לאחד ממרכזי התקשורת הגדולים בארה"ב וכמובן הבית של קבוצות הספורט הגדולות כמו ה-"שיקאגו בולס". לא יפליא אם בעקבות קריאת השורות הללו חובבי הספורט והתרבות יתחילו לחפש עבודה בשיקגו.

מזג האוויר בשיקגו

לכל המתכננים עבודה בשיקגו חשוב לדעת כי מזג האוויר בשיקגו מאופיין בחורפים קרים מאוד, גשמים והרבה שלג. לעומת זאת בקיץ חם מאוד ולח. אנו הישראלים יודעים להתמודד מצוין עם חום כך שהקיץ לא מהווה בעיה. יחד עם זאת גם עם החורף לא קשה להתמודד על ידי לבוש חם והרבה שכבות.

אתרים מומלצים בשיקגו

שיקגו, כמו כל עיר אמריקאית גדולה שמכבדת עצמה, מציעה למבקרים בה אינספור אטרקציות ופעילויות, פארקים, מופעים, ירידים, מרכזי קניות, מוזיאונים ועוד. המוזיאון לאומנות, פארק המילניום, גורדי השחקים המפורסמים שלה כגון מגדל סירס, מרכז ה–NavyPier המפורסם בו ניתן לצפות בכוכבים, פארק לינקולן וגן החיות המפורסם שבפארק, מוזיאון המדע והתעשייה, האקווריום "שד" שמציג מופעים של חיות ים וכמובן האצטדיונים המפורסמים של קבוצות הספורט השונות שמציעים חוויית משחק ספורטיבית של פעם בחיים. מכאן אין ספק כי המוצאים עבודה בשיקגו בהחלט הולכים ליהנות מכל מה שהעיר מציעה.

מתכננים להצטרף לצעירים ישראלים רבים המבצעים עבודות ברחבי ארצות הברית? הגעתם למקום הנכון!