עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

וושינגטון

הסיבה כי עבודה בוושינגטון עשויה להיתפס בעיני אנשים מסוימים כלא אטרקטיבית, נעוצה בהנחה השגויה שוושינגטון ממוקמת בפינה נידחת של ארצות הברית. ובכן פני דברים ממש לא כך – וושינגטון ממוקמת בצפון החוף המערבי של ארצות הברית ומהווה מדינת מפתח בנקודת החיבור שבין ארצות הברית למדינתה השכנה קנדה.

וושינגטון בפרט ומדינות החוף המערבי בכלל, מהוות יחד כמה מהמדינות החזקות והמשפיעות ביותר על התרבות וההיסטוריה האמריקאית. הן מאוכלסות ברובן באנשים מהשכבות הסוציו-אקונומיות הגבוהות בארצות הברית, זאת לעומת מדינות אחרות הנמצאות במרכזה. אם כך אל תטעו לחשוב שהעובדה שהיא אינה במרכז ארצות הברית זה חיסרון, אלא להפך – מיקומה מספק לה משאבי טבע רבים, קרבה ייחודית לחוף האוקיינוס השקט ומזג אוויר מיוחד ששונה משמעותית משאר המדינות בארצות הברית.

בילוי מומלץ בוושינגטון

לבחור בילוי מומלץ בוושינגטון זו בהחלט משימה מאתגרת לנוכח האטרקציות הרבות שקיימות במדינה. עם זאת אין ספר כי סיאטל, שנחשבת לעיר הגדולה ביותר בצפון מערב ארצות הברית, מספקת כמה ממקומות הבילוי המומלצים והמועדפים ביותר על מקומיים ותיירים כאחד. למשל, להיות בסיאטל ולא לבקר בסניף הראשון של תעשיית הקפה האמריקאית – סטארבאקס – זה כמו לא להיות בסיאטל כלל.

בילוי מומלץ נוסף הוא ביקור בקצה מגדל הספייס נידל, מגדל גבוה המעוצב באופן משונה ומקורי במיוחד שמספק תצפית מרהיבה על סיאטל והסביבה. מכאן שחובה עליכם לפנות זמן לאחר שעות עבודה בוושינגטון או בימי החופשה בכדי לתור את המדינה.

5.0 04

Chihuly Garden & Glass

מוזיאון הממוקם בלב סיאטל ומציג את יצירותיו המיוחדות של האמן דייל צ'יהולי (Dale Chihuly). אטרקציה מעולה לימים גשומים ובכלל לכל ימות השנה. במקום מוצגת…