עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

זה לא סוד שעבודה בתחום המכירות בארה"ב היא העבודה הרווחית ביותר לצעירים שמחפשים עבודה בחו"ל, הכסף הגדול של עבודה בחו"ל הוא במכירה של מוצרים שונים בעגלות בקניונים. אז מהן בעצם אותן עגלות? עגלות הן דוכנים אשר פזורים במעברים ובפרוזדורים של הקניונים ושם נמצא סוד ההצלחה.

עבודה בחו"ל הפכה לעבודה מועדפת בקרב צעירים ישראלים רבים, כאלו שהם גם לפני צבא וגם אחרי צבא. חלקם מגיעים לעבוד בחו"ל על מנת לחסוך כסף לטיול הגדול וללימודים עתידיים, או אפילו סטודנטים שנמצאים בחופשת סמסטר ובאים לחסוך כסף על מנת לממן את הלימודים. וחלקם באים לבלות או סתם בשביל החוויה.

מגוון המוצרים הנמכרים בעגלות הוא רחב, בינהם מכירה של מוצרי קוסמטיקה וטיפוח שונים, מוצרי ים המלח, מחליקי שיער, סיגריה אלקטרונית, צעצועים ופריטי לבוש ואופנה. הדוכנים ממוקמים במרכזי קניות ובקניונים ענקיים הומי אדם, באזורים אמידים, שם טמון הפוטנציאל הגדול.

במהלך העבודה המוכר אחראי על כל המוצרים בעגלה, סידור המוצרים, טיפול במלאי, פתיחה וסגירה של העגלה וכמובן, למכור כמה שיותר מוצרים על ידי פניה לעוברים בקניון! לפני תחילת העבודה העובדים בד"כ עוברים תקופת הכשרה קצרה שבמהלכה מקבלים הסבר על המוצרים הנמכרים, הנחיות ומתן טכניקות מכירה.

אז מהם תנאי העבודה? יום עבודה ממוצע הוא בין 8 ל – 11 שעות. בחלק מהחברות השכר הוא שכר בסיס קבוע ובנוסף עמלות מכירה ובחלק אחר השכר מבוסס רק על פי עמלות, גובה העמלות משתנה בין חברה לחברה ובהתאם לכמות המכירות. כמו כן, החברות דואגות לדיור מסובסד, הדירות מאובזרות ונמצאות בד"כ סמוך למקום העבודה, לרכב משותף ולפינוקים נוספים כמו ימי גיבוש וכדומה.

חשוב לזכור שהגעתם לארה"ב לא רק לעבוד, יש המון מה לעשות מעבר לשעות העבודה. ארה"ב היא אומה ענקית ובכל אזור ומקום שתהיו בו תמצאו מה לעשות, כמו מסיבות מטורפות, מגוון עצום של אטרקציות ואתרי תיירות, פארקים, נופים וחופים מדהימים. אז אם אתם מחפשים להרוויח המון כסף בזמן קצר תתחילו לחפש עבודה בעגלות בארה"ב!