עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

Bibou

אם אתם עובדים בארה"ב כמו הרבה צעירים אחרים, עושים כסף ובא לכם להתפנק במסעדה איכותית – המסעדה הצרפתית הזו יכולה להיות המקום לעשות זאת. מדובר במסעדה שהאיכות מורגשת מיד עם הכניסה למסעדה אם בגלל הריהוט, סידור השולחנות, צורת ההגשה או העיצוב. המסעדה משדרת יוקרה ומחירי המנות הם בהתאם ויש לקחת זאת בחשבון מבעוד מועד. המנות רובן ככולן ממטעמי המטבח הצרפתי כגון תבשיל שבלול, עצמות מוח בקר ועוד. כדאי להשאיר מקום לקינוח קרם הבורלה הטעים!

טלפון: 215-965-8290

כתובת: 1009 S 8th St

אתר – www.biboubyob.com

Southwark

מסעדה אמריקאית שמציעה חוויה קולינרית נחמדה במיוחד. המקום מצטיין בקוקטיילים האלכוהוליים המשובחים שלו, כגון קוקטייל הקוזמו המצוין. גם מבחינת מנות ייחודיות המסעדה אינה מביישת כאשר מבין מנות הדגל ניתן למנות את מנת גבינת העיזים ומנת העוף. האווירה במסעדה חיובית, שכן העיצוב והצמחייה במקום משרים אווירה נעימה ונחמד לשבת גם בתוך המסעדה וגם מחוצה לה.

טלפון: 215-238-1888

כתובת: 701 S 4th St

אתר – www.southwarkrestaurant.com

Ray's Café & Teahouse

מסעדה סינית המשמשת גם כמקום חביב לשתות בו קפה או תה. מומלץ לכל אוהבי המאכלים הסיניים לבקר במסעדה זו ולטעום מהמנות הטובות המוגשות בה, כגון: המרק החמוץ, מנת העוף בצ'ילי וסלט הכרוב. כדאי לדעת שרוב המנות העיקריות משלבות מנת אורז או נודלס עם מנת בשר שיכול להיות בקר, עוף, חזיר ועוד. שיהיה בתאבון!

טלפון: 215-922-5122

כתובת: 141 N 9th St

אתר – www.rayscafe.com

Mama's Vegetarian

מסעדה זו הינה כשרה ומגישה מאכלים מהמטבח המזרח – תיכוני. אם אתם רוצים להזכר קצת בטעם של בית במהלך השהות בארה"ב בעיר פילדלפיה פשוט קפצו למסעדה זו ותזמינו לכם מנות ישראליות כמו בורקס, פלאפל בפיתה עם סלטים או שפשוט תנגבו פיתה עם חומוס. יש לציין כי המקום עונה בצורה טובה גם על צרכיהם של הצמחוניים שמבינינו והם יוכלו למצוא להם מנות כלבבם דוגמת כריכים טובים.

טלפון: 215-751-0477

כתובת: 18 S 20th St

אתר – www.mamasvegetarian.com