עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

פנסילבניה, המכונה גם "מדינת אבן הפינה", הצטרפה לאיחוד של ארצות הברית בשנת 1787. העיר הגדולה בה היא פילדלפיה ובה למעשה הוכרזה עצמאותה של ארצות הברית. מבחינת כמות התושבים, האוכלוסיה בפנסילבניה היא השישית בגודלה מבין מדינות ארה"ב.

בפן הגיאוגרפי פנסילבניה גובלת עם מדינות רבות. בגבול הצפוני היא גובלת עם מדינת ניו-יורק, בדרום במדינות וירג'יניה, מרילנד ודלוור, במערב באוהיו ובמזרח בניו ג'רזי אשר מעבר לנהר דלוור. פנסילבניה מזמינה מבקרים ומטיילים בכל ימות השנה בזכות מזג אויר נוח במיוחד – הקיץ חם, החורף קר ואף מושלג לעיתים והאביב ירוק ושופע.

לאורכו של נהר הדלוור בפנסילבניה, מתפרשים חופים יפהפיים על פני 143 קילומטר. נהר זה למעשה מהווה לשון ים למרות שלמדינה אין מגע ממשי עם האוקיינוס האטלנטי באופן ישיר. עם זאת, נמל פילדלפיה הוא אחד הנמלים המפורסמים בארצות הברית.

אם כבר מדברים על העיר פילדלפיה המופלאה, הבירה הראשונה של ארה"ב, והעיר הכי גדולה בפנסילבניה, חשוב להזכיר גם את מיקומה המעולה בקו החוף המזרחי של ארה"ב, את הרקע ההיסטורי המעניין ואת כל העושר שלזו יש להציע.

פנסילבניה היא מדינה מגוונת מאד, בין השאר תוכלו לחזות גם בפלא המפעים בדמות הרי האפלצ'ים וגם בהרי פוקונו בהם נערכים תחרויות הספורט בחורף. מחוז מעניין נוסף בפנסילבניה הוא ארץ האמיש (Pennsylvania Dutch Country). ארץ האמיש היא ביתם של בני כת האמיש, שבוחרים לשמר סגנון חיים פשוט ולבושים בסגנון ייחודי. בנוסף לאתרים ההיסטוריים אשר מציעה ארץ האמיש, באזורי הכפר הרב גוניים של פנסילבניה תוכלו ליהנות משלל חוויות כמו דייג, סקי, גולף, רכיבה על אופניים ואטרקציות נוספות.

רוב תושבי פנסילבניה הינם דוברי אנגלית אמריקאית, מלבד ההולנדים אשר דוברים סוג מסוים של ניב גרמני. תוכלו להינות מכל טוב המדינה המקסימה הזאת ללא שום קשיי תקשורת עם האוכלוסיה המקומית.