עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

עשרות אלפי ישראלים מגישים בקשה לקבלת ויזה ואישורי עבודה בשגרירות האמריקאית. ארה"ב אשר סבלה בעבר מגלי הגירה שפגעו בכלכלה האמריקאית, הקשיחה את המדיניות לגבי ההגירה לשטחי המדינות שבה וכיום, מדי שנה נדחות אלפי בקשות של ישראלים ומהגרים שונים על ידי השגרירות.

אזרחים זרים אשר מגישים בקשה לויזה או לאישורים כאלו ואחרים מהשגרירות נדרשים לעתים להוכיח תמיכה של אזרחים אמריקאים או קרובי משפחה על מנת להגר לשטחי ארה"ב או לחלופין אישור ותמיכה של מעסיקים אמריקאים אשר יגישו את הבקשה עבור התושב הזר. הגשת הבקשות השונות כרוכה בהוצאה כספית גבוהה יחסית והמתנה ארוכה ולכן, מומלץ להיעזר בשירותיו של עו"ד הגירה לארה"ב על מנת לזרז את התהליך ולשפר את סיכויי קבלת אישורי ההגירה לשטחי ארה"ב.

באיזה עו"ד הגירה לארה"ב כדאי להיעזר?

בשל הבקשות והדחיות הרבות שאזרחים ישראלים מקבלים מהשגרירות האמריקאית, נוצר ביקוש רב לעורכי דין המתמחים בהגשת הבקשות וסיוע בתהליך קבלת אישורי ההגירה לשטחי ארצות הברית. כיום, מאות משרדי עורכי דין מציעים את שירותם בסיוע הגשת הבקשה ומצהירים על אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד לקבלת אישורי ההגירה מהשגרירות האמריקאית.

היתרונות בבקשה לאישור הגירה לארה"ב המוגשת על ידי משרדי עורכי הדין המתמחים בנושא משמעותיים במיוחד. בבחירת משרד עורכי הדין, עליכם לבחון מספר פרמטרים שונים שיסייעו לכם להגדיל את סיכוייכם בקבלת אישורי ההגירה:

  • בחרו במשרד עורכי דין אשר דובר אנגלית במקור – משרדי עורכי דין אשר שבמקור דובר אנגלית יכל להתנהל בצורה מקצועית יותר מול השגרירות והגורמים הרלוונטיים.
  • בחרו במשרד עורכי דין אשר ההתמחות הייחודית שלו הינה בסיוע משפטי להגירה, אזרחות והוצאות אשרות שונות – מגוון משרדי עורכי דין מציעים שירותים כללים וביניהם מצהירים על התמחות בסיוע משפטי להגירה והוצאת אשרות שונות. מומלץ לבחור במשרד עורכי דין אשר התמחותו העיקרית והייחודית היא בנושא הנ"ל.
  • בחנו את הניסיון של משרד עורכי הדין מול השגרירות האמריקאית, רשויות ההגירה והקונסוליות – מרכיב משמעותי המשפיע על אישורי הרשויות הוא הקשר של משרד עורכי הדין מול הגופים השונים. ככל שמשרד עורכי הדין פועל תקופה ארוכה יותר מול אותם הגופים, כך הניסיון בהגשת הבקשות והקשרים לגורמים פנימיים עשויים לשפר את סיכוייכם.
  • דרשו ייעוץ מקצועי ושקיפות לאורך כל התהליך וטיפול במילוי טופס ההגירה לארה"ב – השירות אשר מקנה משרד עורכי הדין ללקוח חשוב לא פחות מהמקצועיות שלו בתהליך הגשת הבקשה לאישור הגירה. בחרו במשרד עורכי דין אשר מדריך אתכם לגבי השלבים השונים ומטפל במילוי טופס ההגירה לארה"ב בצורה מקצועית.

ככל שמשרד עורכי הדין מנוסה יותר ועובד במשך תקופה ארוכה מול השגרירות האמריקאית, רשויות ההגירה והקונסוליות השונות, כך ככל הנראה, קשריו המשפטיים, החברתיים והפוליטיים ענפים בתחום ההגירה הרילוקיישן, דבר שישפר את סיכוייכם בקבלת אישור ההגירה.