עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

Village Steakhouse

מסעדה כשרה שמציעה תפריט עשיר הכולל מאכלים אמריקאיים ואיטלקיים. מבין המנות המובילות ניתן למנות את נתחי הסטייקים הטעימים ואת מנות הגורמה המצויינות. כל חובבי היין ישמחו לדעת שבמסעדה מוגשים יינות ברמה גבוהה ומן השורה הראשונה. המקום מתאים במיוחד לציון אירועים מיוחדים וחגיגיים.

טלפון: 702-838-8006

כתובת: 9440 W Sahara Ave

אתר – www.villagesteakhouse.net/Village_SteakHouse/Home_Page.html

Panini Café

בית קפה – מסעדה שקיים כבר זמן רב ומציע שורת מאכלים קלילים יחסית ועם זאת טעימים. המקום כשר ומתמקד בהגשת מנות חלביות. מבין המנות הקלאסיות ניתן למנות את הסלטים השונים, הפסטות והרביולי. מבין המנות הישראליות שיחזירו אתכם הביתה ולו למספר רגעים ניתן למנות את השקשוקה, מנות החומוס השונות, מלאווח הפיצה, הזיווה, הסמבוסק והבורקסים. במידה ואתם מריירים רק מקריאת שורות אלו, מוטב שתבקרו בבית קפה – מסעדה מוצלח זה!

טלפון: 702-558-6555

כתובת: 2521 South Fort Apache Rd

אתר – www.paninicafelv.com

Haifa

מסעדה זו פופולארית ומוצלחת ביותר בלאס וגאס, שהרי נמצאת ברשימת מאה המסעדות הטובות ביותר בעיר. רמת הכשרות בה היא ברמת גלאט ולכן פוקדים אותה יהודים וישראלים רבים. הצצה קצרה על התפריט מלמדת כי מדובר בתפריט עשיר ובו מבחר סלטים, מרקים, מנות גריל, מנות דגים ועוד. ניתן להזמין במסעדה אוכל מוכן ליום שבת ומנות take-away. המסעדה גם מבצעת משלוחים.

טלפון: 702-791-1956

כתובת: 855 E Twain Ave

אתר – www.haifarestaurant.com

Sababa Grill

מסעדה נהדרת בבעלותם של רמי ומירב כהן שנולדו בירושלים שבישראל. שמה של המסעדה מושך את תשומת ליבם של ישראלים רבים שעובדים בווגאס בגלל המילה הכל כך ישראלית 'סבבה'. אפרופו ישראלי, המקום מציע מנות ישראליות מוכרות כמו: פלאפל וממרח חומוס בפיתה, מנות בשר (שווארמה) בפיתה או בצלחת, באבא גאנוש ובורקסים. רוב הלקוחות חוזרים – שווה לבוא ולבדוק זאת בעצמכם!

טלפון: 702-547-5556

כתובת: 3220 S. Durango Dr

אתר – www.sababarestaurant.com