עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

Rain Las Vegas

מועדון אליו נוהרת כמות גדולה של אנשים מדי ערב ולא בכדי. מדובר במועדון מוכר ביותר בווגאס בפרט ובארצות הברית בכלל, שכן הוא אף הופיע בערוץ המוסיקה המפורסם, ה-MTV, ולא פעם אחת. עם הכניסה למועדון תרגישו כי הגעתם למסיבה אמיתית שלא עומדת להיגמר ואף מתקבלת התחושה שהקצב בה לא ידעך לעולם – שווה ביותר!

טלפון: 702-942-6832

כתובת: 4321 W. Flamingo Rd, Palms Casino Resort

לאתר – www.n9negroup.com

Jet

מועדון איכותי בו משתמשים בציוד חדיש וברמה גבוהה. מבין האביזרים שמוסיפים במיוחד לנופך של המסיבות הנערכות במועדון זה ניתן למנות את מערכת הלייזר ומערכת האפקטים. במועדון מתנגנים סוגי מוזיקה שונים, כגון: רוק, מצעדי להיטים משנים עברו, היפ הופ, האוס ולהיטי שנות השמונים. את הסגנונות המוזיקאליים מנגנים תקליטנים שמתחלפים מדי ערב. מוטב לציין כי המקום מכיל שלוש רחבות ריקודים כאשר בכל רחבה ניתן לפזז לצלילי מוזיקה אחרת. כמו כן, במקום ארבעה בארים שכוללים משקאות יחודיים.

טלפון: 702-693-8300

כתובת: 3400 S. Las Vegas Blvd, Mirage Hotel

לאתר – www.mirage.com/nightlife/jet.aspx

Light

מועדון מרהיב ביופיו ויוקרתי עד מאוד. המועדון שוהה בבית מלון שנקרא 'לייט גרופ' שנחשב גם הוא לאחד מבתי המלונות האקסקלוסיביים בלאס וגאס. באם תבקרו במקום תוכלו ליהנות ממוזיקה כגון היפ הופ, דאנס והאוס, כמו גם ממשקאות אלכוהול איכותיים. יש לזכור כי יש להתלבש בהתאם טרם היציאה למועדון, שכן לבוש ספורטיבי או מרושל לא יתקבל בברכה.

טלפון: 702-693-8300

כתובת: 3600 S. Las Vegas Blvd, Bellagio Hotel

לאתר – http://lightgroup.com

Coyote Ugly

מי שראה את סרט הקולנוע 'חופשיות על הבר' יכול לתאר לעצמו ולו במקצת באיזו חוויה מדובר כאשר מגיעים לפאב – מועדון זה. מדובר בבאר שנפתח בשעות אחר הצהריים המאוחרות, כאשר בשעות הלילה הוא הופך להיות מועדון לילה סוער ומהנה. במילה 'סוער' הכוונה שברמניות חתיכות ויפות עולות על הבר ורוקדות עליו תוך כדי שהן משלהבות את באי המועדון ומדרבנות אותם לפזז וליהנות. מי שיגיע למקום ימצא כי הוא משחרר ומעניק אנרגיות חיוביות. לכל המתעניינים, במקום נמצאת תיבת נגינה שמציעה מוזיקת רוק.

טלפון: 702-212-8804

כתובת: 3790 S. Las Vegas Blvd, New York New York Hotel

לאתר – www.coyoteuglysaloon.com