עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

Beach Waikiki

כידוע, הונולולו הינה עיר חופים ונופש מהמוכרות ביותר בהוואי אך חוף זה הוא המפורסם ביותר. מדובר בחוף תיירותי אותו פוקדים המוני מבקרים כאשר הסיבה לכך יכולה להיות הנופים המשגעים שנשקפים ממנו, כמו גם הפעילויות האטרקטיביות הרבות הנמצאות בו. בחוף זה תוכלו לשוט בקנו, לשחות בעזרת בוגי, לשוט בקיאק, להתפנק בלגונה, לשחק כדור עף חופים והרשימה עוד ארוכה.

טלפון: 808-951-4088 / 888-904-4088

כתובת: Beach Waikiki

זמני פעילות: מדי יום, כל היום

אתר – www.waikikibeachactivities.com

Diamond Head

טיול להר זה נחשב לאחד הטיולים המהנים והמעניינים בהוואי, שכן בתוך הר גבוה זה מצוי הר געש יפה להפליא. מבחינה היסטורית, בעבר הרחוק, המקומיים נהגו לטפס על הר זה בכדי להקריב קורבנות לאלים כאשר הקורבנות היו אנשים בשר ודם. הטיפוס להר אולי ייראה לחלקכם מתיש מעט אבל כדאי לדעת שהוא שווה את המאמץ, שהרי נופי הטבע אליהם נחשפים לאחר הטיפוס מרהיבים ביופיים.

טלפון: 808-587-0300

כתובת: Off Diamond Head Road Between Makapu´u Avenue and 18th Avenue

זמני פעילות: מדי יום 6:00-18:00

אתר – www.hawaiistateparks.org

Pearl Harbor

ייתכן שהשם של אתר תיירותי זה מוכר לרבים מכם מסרט הקולנוע המוכר והמוצלח 'פרל הארבור'. טיול לאתר זה מומלץ במיוחד מאחר ועוסק בהתערבותה של ארצות הברית במלחמת העולם השנייה. מדובר באתר תיירותי גדול אשר מכיל בתוכו הן מוזיאונים והן מצבות זכרון. במבחר המוזיאונים תוכלו לראות באילו כלי מלחמה השתמשו האמריקאים במלחמת העולם השנייה, כמו גם תמונות מאזורי הלחימה והתקיפה. מבין המוצגים המרתקים ביותר ניתן למנות את העדויות של לוחמים שהשתתפו במלחמה.

טלפון: 808-587-0300

כתובת: Arizona Memorial Drive

זמני פעילות: משתנים מאתר זכרון למוזיאון ולכן יש להתעדכן באתר האינטרנט

אתר – www.pearl-harbor.com

Chinatown

יום טיול לצ'יינה טאון הוא בגדר חובה בכל מדינה ועיר בארה"ב בהן יש אזור כזה – וגם בהונולולו שבמדינת הוואי. מומלץ להקדיש לאזור יום טיול שלם אך לממהרים שביניכם גם חצי יום יכול להספיק על מנת 'לטעום' ממה שיש לאזור להציע. טיול אולטימטיבי בצ'יינה טאון יכלול ארוחה במסעדה סינית, שיטוט בחנויות הסיניות, כניסה לגלריות הסיניות שבמתחם וביקור במקדש סיני. בכדי לסיים את הסיור עם טעם טוב כדאי מאוד גם לקבל טיפול סיני מרגיע מכל סוג שהוא מאחד המטפלים הסיניים המפוזרים במתחם. תהנו!!

כתובת: Chinatown

זמני פעילות: מדי יום, כל היום

אתר – www.chinatownhi.com