עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

הונולולו מהווה את אחת הערים המרכזיות במדינת הוואי עקב התיירות הרבה שגואה בה. כעיר תיירותית יש בה סצנת חיי לילה סוערת שכוללת מועדוני ריקודים ופאבים טובים שאף חלקם משמשים גם כדאנס-בארים. כאמור, כאן יוצגו מספר מקומות בילוי נפוצים בעיר.

Venus Nightclub

מועדון הלילה ונוס הינו מועדון אקסקלוסיבי ביותר. מבחינת עיצוב וסטיילינג ניכר כי הוא משדר יוקרה ומודרניות. מבחינת סגנונות המוזיקה המתנגנים במקום ניתן למנות את מוזיקת ההאוס, ההיפ הופ, הדאנס והדיפ דאנס. כדאי לדעת כי המקום מוכר גם בעקבות הערבים השונים והמיוחדים שהוא עורך. למשל, לעתים נערכים ערבים שמוקדשים כל כולם לקהל הגאים והגאות. כמו כן, ייתכנו ערבים בהם ישנן הופעות של רקדנים שונים, כמו גם ערבי קריוקי משעשעים.

טלפון: 808-955-2640 / 808-951-8671

כתובת: 1349 Kapiolani Blvd

אתר – www.hawaiiscene.com

Indigo

האינדיגו אמנם משמש כמעין מסעדה אסייאתית אבל משעות אחר הצהריים המקום משנה את עורו ומושמעת בו מוזיקת ג'אז משובחת. בהמשך, עם רדת החשיכה ושעות הערב המאוחרות, המקום הופך למועדון לילה איכותי. המקום עשוי להתאים לכל אדם ואדם עקב מגוון סגנונות המוזיקה המושמע בו, שכן במקום מתנגנת מוזיקת פאנק, רוק, דיסקו, היפ הופ וכן הלאה. לכל חובבי האלכוהול כדאי לדעת שבימים שלישי עד שישי בין השעה ארבע אחר הצהריים ועד שמונה בערב ישנה הנחה משמעותית על משקאות אלכוהוליים מסויימים, כמו גם מבצעים משתלמים.

טלפון: 808-521-2900

כתובת: 1121 Nuuanu Ave

אתר – www.indigo-hawaii.com

Zanzabar

הזנזה-באר נחשב לאחד המועדונים היוקרתיים ביותר בהונולולו והדבר בא לידי ביטוי במספר דברים. ראשית, העיצוב הוא בהשראת מצרים העתיקה והקדמונית. שנית, במקום ישנם שלושה בארים המגישים שתייה אלכוהולית, שתי רחבות ריקודים מרווחות, חדר VIP וחדר הופעות. חשוב לציין כי המקום פונה לצעירים ומבוגרים כאחד. אם אתם רוצים לפזז לצלילי מוזיקה שונים כגון: האוס, טרנס, מוזיקה לטינית, רגאיי, טכנו או היפ הופ, אין ספק כי זהו המקום עבורכם!

טלפון: 808-924-3939 / 808-392-1984

כתובת: 2255 Kuhio Ave

אתר – www.zanzabarhawaii.com

Pipeline Café

מועדון זה הינו ברמה גבוהה ביותר ונמנה על המועדונים שנבנו לאחרונה בהונולולו. אם אתם מחפשים מועדונים שמזכירים את המועדונים בניו יורק – מדובר במועדון שאתם חייבים לבקר בו! במקום ישנן שתי קומות כאשר בראשונה מביניהן ישנם אזורים שמוקדשים לריקודים, לשולחנות סנוקר ולהופעות של אמנים שונים. בקומה השנייה במקום ישנו בר עצום – מימדים ועוד רחבת ריקודים שגדולה יותר מזו שבקומה הראשונה. ההנאה מובטחת!

טלפון: 808-589-1999

כתובת: 805 Pohukaina Street

אתר – www.pipelinecafehawaii.com