עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

אם התמזל מזלכם והגעתם אל לוס אנג'לס שבקליפורניה, ארצות הברית, אל תוותרו על ביקור ברובע הוליווד שבעיר. השלט המפורסם של הוליווד מוכר לכולנו, בהתחלה הוצב השלט בתור פרסומת לחברת נדל"ן ובמקור הוא הכיל 4 אותיות נוספות ונצץ בעזרת אלפי נורות קטנות. התצפית המצויינת על השלט היא ממצפה גריפית שעל הר הוליווד.

לוס אנג'לס היא העיר השניה בגודלה בארה"ב, היא אזור תיירותי משגשג תודות לשלל אתרי התיירות, הבילוי, הנופש והאטרקציות שהיא מציעה לתיירים. בינהם, פארק השעשועים דיסנילנד המפורסם ופארקי שעשועים נוספים, מוזיאונים רבים כמו מוזיאון השעווה, מוזיאון הוליווד ומוזיאון ריפליס, מסעדות, בתי קפה וכמובן הוליווד ושדרת הכוכבים המפורסמת שהיא הלב של תעשיית הבידור והקולנוע.

בעבר הוליווד הייתה אזור חקלאי עד שהגיע חוואי מקנזס והחליט שהוא מעוניין לבנות באזור עיר. כבר בתחילת המאה ה – 20 החלו להתמקם בהוליווד אולפני סרטים בשל מזג האוויר הנוח ושעות האור הרבות.

שדרת הכוכבים בהוליווד היא הלב הפועם של הרובע, כיום מוצגים בשדרה יותר מ – 2000 שמות של כוכבים מתעשיית הבידור, קולנוע, תיאטרון, מוזיקה, רדיו וטלוויזיה. בתוך כל כוכב מופיע שם האמן וסמל שמסמל במה הוא תרם.

המבנים ואולמות הקולנוע בהוליווד מפוארים ומרשימים ביותר. אחד המבנים המפורסמים הוא התאטרון הסיני, (שכיום משמש כאולם קולנוע), בו נמצאים יותר מ – 150 טביעות רגליים, ידיים וחפצים שונים בבטון, של כוכבים כמו שירלי טמפל, ג'ק ניקולוסון, סטיבן ספילברג, מרילין מונרו ועוד.

מלון רוזוולט הידוע הוא המלון בו התקיים טקס האוסקר הראשון והתארחו בו מפורסמים רבים. ניתן למצוא במלון מוצגים, מזכרות וצילומים מאותה תקופה. באולם קודאק מתקיים טקס האוסקר כיום ואפשר לערוך בו סיורים מודרכים.

אולפני יוניברסל הם אטרקציה תיירותית בפני עצמה, מלבד הביקור באולפנים זהו פארק שעשועים מצליח. ניתן להשיג הזמנות לתוכניות טלוויזיה שונות בדוכן שבפארק ולטייל במדרחוב המלא בחנויות, מסעדות ומועדונים.