עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

רבים מאתנו חושבים על טקסס כמקום שכולו מדבר וקקטוסים, אך למעשה זהו מיתוס! טקסס היא המדינה השנייה בגודלה בארצות הברית. היא ממוקמת בדרום וידועה היטב במבטא הדרומי המאפיין את תושבי האזור. העיר אוסטין היא בירתה אך העיר הגדולה ביותר היא יוסטון. טקסס משמשת כמוקד עולמי לחברות הי-טק, סלולר ואלקטרוניקה והיא בעלת שוק כלכלי עוצמתי ביותר. תרבות הדרום, הנופים המרהיבים הקיימים בה והאנשים המיוחדים החיים בה הופכים את טקסס למקום אטרקטיבי במיוחד עבור ישראלים צעירים המחפשים עבודה בחו"ל.

בטקסס נמצאים קניונים מהגדולים בארצות הברית, עמוסים בתיירים ובמקומיים המציפים אותם מדי יום, בכך מספקים הקניונים נקודות מכירה אטרקטיביות במיוחד לכל אותן חברות של עגלות מכירות בקניונים. כמו כן, בטקסס קיימים שטחי ומרחבי חקלאות גדולים המצריכים תחזוקה רבה ומספקים עבודה לכל אלו מכם שהתנסו בעבר בעבודות חקלאות שונות ולאלו מכם שגדלו במושב או בקיבוץ ומכירים את האדמה היטב דרך כפות הידיים.

מלבד העבודות המוכרות של מכירות בעגלות, חקלאות, היי-טק, אופר, אבטחה ושאר העבודות הנפוצות בחו"ל, טקסס מספקת לישראלים הצעירים המגיעים לעבוד בה חוויה שלמה – טיול, עבודה, כסף, אנשים חדשים ותרבות אמריקאית שלמה שלפעמים היא פשוט לא נתפסת!!! חלק מהעבודות הן חוקיות ותמיד יהיו גם כאלו שאינן חוקיות. הנטייה כיום היא להעסיק בעיקר בעלי אזרחות אמריקאית או בעלי אזרחות זרה כלשהי כדוגמת אזרחות אירופאית.

החברות שעובדות ומקיימות עסקים פעילים בטקסס הן רבות ומומלץ לעשות חיפוש מקדים ולברר דרך בני משפחה, חברים ומכרים אחרים, מה סוג העבודה אליו תתאימו יותר מכל, באיזה אזור של טקסס תרצו לעבוד (כיוון שטקסס היא מדינת ענקית בהשוואה למדינת ישראל הקטנה שלנו…) ופרטים טכניים שחשוב לדעת לפני כמו חוקיות העבודה, תנאי ההעסקה ותנאי המגורים. אין ספק כי עבודה בחו"ל אפשר למצוא כמעט בכל מקום בעולם, אך מה שעושה את חווית העבודה למושלמת וקצת פחות קשה ממה שהיא יכולה להיות, היא היכולת לשלב אותה עם טיול והנאה.